Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

10
Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

Mam nadzieję, że w poprzednim poście udało mi się odpowiedzieć na pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet: Czy on mnie kocha? Dziś postanowiłam zabrać na warsztat kolejny problem, który od dawna nurtuje wiele osób. Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

 

To kolejne pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet, zaraz po tym jak w ich życiu pojawił się osobnik płci męskiej z którym miały okazję zamieszkać we wspólnych czterech ścianach. Co gorsza, często jest to powód do kłótni, równie dobry jak polubienie na Facebooku zdjęcia swojej byłej, prośba o podanie piwa w czasie meczu czy przelotnie rzucone w stronę atrakcyjnej kobiety na ulicy spojrzenie. Więc jak to jest: Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

W czym tkwi problem?

Kobiety przed skorzystaniem z toalety widząc podniesioną deskę, często zaczynają rozmyślać o tym, czemu ich ukochany znowu chce zrobić im przykrość i mimo takiej ilości rozmów dalej nie dostosował się do ustalonego planu działania. Mężczyzna za to, po prostu o tej cholernej desce nie pamięta. Jego głowa zazwyczaj zajęta przykładowo: nowym samochodem, który mijał dziś na ulicy, rozmyślaniem nad tym czy nowy odcinek Top Gear czy The Grand Tour jest już dostępny do odtworzenia. Może myśli właśnie o tym jak pyszne jedzenie mu przygotowałaś i nie może doczekać się, aż w końcu będzie mógł je spróbować!

 

Dlaczego kobiety nie podnoszą deski?

Mamy wielki talent do oskarżania naszych kochanych mężczyzn o to, że nie opuścili deski po skorzystaniu z toalety. Może powinnyśmy zadać sobie pytanie, czemu my jej nie podnosimy, aby czekała gotowa na przybycie faceta do łazienki? Może Panowie tak samo jak my nie chcą sobie brudzić rąk? 🙂

Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

Jak rozwiązać konflikt?

Odpowiedź wydaje się dość oczywista, obie strony tego konfliktu, po zakończeniu korzystania z toalety powinny deskę całkowicie zamknąć. Tak, właśnie po to producent zamocował przy niej klapę, dzięki której możemy całkowicie zasłonić magiczny otwór. Powiem więcej, obie strony na tym zyskają, a wiecie czemu? Ponieważ podczas spuszczania wody, wszystkie bakterie z muszli unoszą się w powietrzu, co gorsza podobno utrzymują nawet do 90 minut. Sprawa jest prosta, gdy do łazienki wejdzie kobieta, musi podnieść jedynie klapę, gdy wejdzie mężczyzna cały zestaw. Po zakończeniu każdy też będzie miał dokładnie tyle samo pracy, aby odłożyć wszystko na miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że wyjdzie Wam to tylko na zdrowie!

 

Jeśli macie inne rozwiązanie na ten problem koniecznie podzielcie się nim w komentarzu. Jeśli nurtują Was inne pytania, zostawcie je pod tym postem!

 • Mania

  Bardzo podoba mi się Twoje podejście do tych spraw! ^^ Jednak bardziej przejmuje się tymi spojrzeniami niż nie opuszczoną deską 😀

  • Nie ma się co przejmować, to tylko głupi odruch 😉

 • Maro

  ja tam po sobie zawsze deskę opuszczam

 • Jwb

  Super tekst. Zdroworozsadkowe podejście. Podoba mi się

 • Adam

  Właśnie pomyślałem o tym jak te latające bakterie siadają na mojej szczotce do mycia zębów… Dobry argument aby o tym pamiętać.

 • Zuzu

  Mieszkam sama, ale sprawdziłam informacje o tych bakteriach i wiem, że na pewno deskę będę już zawsze zamykać.

 • Kasia P.

  Właśnie dziś się o to pokłóciliśmy. Przez to że klapa była otwarta utopiłam swój telefon 🙁

  • Nie warto tracić czasu na kłótnie! Ale może dzięki temu będzie o tym pamiętać 🙂

 • Magda Kosek

  Celnie, świetny tekst.