Zostań ambasadorką marki Le Petit Marseillais!

  2
  Le Petit Marseillais!

  Jeśli aktywnie działacie w mediach społecznościowych albo prowadzicie swojego bloga, a przede wszystkim uwielbiacie testować najnowsze produkty mam dla Was bardzo ciekawą propozycję! Le Petit Marseillais oddaje w nasze ręce wyjątkowy portal internetowy dzięki, któremu będziemy mogły brać udział w testach najnowszych produktów i zapracować na miano ambasadora marki! 

   

  Rejestracji należny dokonać na stronie Le Petit Marseillais: ambasadorkalpm.pl. Po utworzeniu nowego konta zostaniemy poproszone o wypełnienie krótkiej ankiety. Następnie zadanie to opublikowanie zdjęcia promującego nową kampanie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu będziemy zbierać punkty, które mogą przybliżyć nas do pozostania ambasadorem marki.

  Na stronie będą pojawiać się też na bieżąco informacje na temat obecnych kampanii. Znajdziemy tam też wszystkie nowości, które niedługo trafią na sklepowe półki.

  Ja właśnie ukończyłam swoją rejestrację i liczę na to, że niedługo będę mogła przetestować pierwsze produkty od Le Petit Marseillais!

  A Wy macie już jakieś doświadczenie z marką albo portalem ambasadorskim? Czekam na komentarze 🙂