Moje pierwsze zakupy w Gamiss

0

Z okazji zbliżających się wyprzedaży zdecydowałam się też na zakupy w sklepie Gamiss. W końcu warto skorzystać z dnia singla i wielkich rabatów z tej okazji. Co prawda recenzje produktów będę mogła przygotować dopiero gdy je otrzymam, ale już dziś pokażę Wam co trafiło do mojego koszyka.

W tego typu sklepach, gdzie ceny są tak dobre, a towary wyglądają ciekawie, najchętniej kupiła i przetestowała bym wszystko. Musiałam jednak lekko się ograniczyć i ostatecznie w moim zamówieniu znalazło się tylko pięć rzeczy. Oto one:

Brązowy płaszcz

Ten płaszcz na zdjęciach całkowicie mnie urzekł i z pewnością jest to produkt na, który czekam najbardziej.

Płaszcz w kolorze khaki 

Kolor Khaki zyskał kiedyś wielką popularność i od tamtej pory cały czas gości w ofercie rożnych sklepów. Nie raz rozglądałam się za płaszczem w tym klasycznym kolorze więc nie mogę się doczekać, aż trafi do mojej szafy.

Sportowe leginsy

Z podobnych sklepów nie raz zamawiałam już leginsy sportowe i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego też moja kolekcja powiększy się teraz o kolejną parę. Te są czarne i posiadają subtelną białą wstawkę.

Świąteczne leginsy

Tak jak Wam wspominałam, uwielbiam świąteczne klimaty, dlatego gdy zobaczyłam wyprzedaż na leginsy z takim motywem, nie mogłam się powstrzymać.

Męska bluza 

I tu może małe zaskoczenie, ale zdecydowałam się na mały test męskich ciuchów w sklepie Gamiss. Dla mojego chłopaka wybrałam ciekawą, czarną, asymetryczną bluzę. Uważajcie jednak na rozmiary, ponieważ zgodnie z rozpiską, naszemu europejskiemu rozmiarowi „M”, odpowiada tam groźnie brzmiący rozmiar „2XL”. Czy na pewno dobrze go dobrałam, przekonam się jednak dopiero jak dotrze do nas paczka.

 

Podsumowanie

Ja z niecierpliwością czekam na moje zakupy, a Was już dziś zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu. Ostatnio pojawiło się tam wiele ciekawych świątecznych ubrań. Ze względu na natłok przesyłek na poczcie ich dostawa w okresie świątecznym może trwać dłużej, dlatego też nie odkładajcie swoich zakupów na  ostatnią chwilę!