Uzupełnienie szafy na jesień w ZAFUL

0

Ze względu na zbliżający się dzień singla, który świętowany jest na świecie 11.11, odbywa się masa wyprzedaży w internecie. Tego dnia możemy liczyć na na prawdę duże rabaty w chińskich sklepach. Dlatego właśnie z tej okazji przygotowałam już swoją listę zakupów w sklepie ZAFUL, aby uzupełnić lekko szafę na wolne jesienne wieczory. Jesteście ciekawi co zamówię? 

Z góry uprzedzam, że jeśli spodobają Wam się te rzeczy warto się śpieszyć bo zgodnie ze stanem sklepowym podanym na stronie zostały już tylko ostatnie sztuki.

Bluza z uszami kota

Jak ją zobaczyłam stwierdziłam, że po prostu muszę ją mieć. Wybrałam odcień szarości aby nie wyróżniał się za bardzo przy innych jesiennych odcieniach. Wiem, że idealnie nada się na zimowe wieczory spędzone w domu. Jako ciekawy element, do bluzy zostały doszyte uszy, które mają przypominać uszy kota. Czy nie jest słodka?

Bluza z koronką

Ramiona są bardziej wytrzymałe na zimno niż reszta naszego ciała, właśnie dlatego można pozwolić sobie na ich lekkie odsłanianie. W mojej kolekcji nie miałam jeszcze bluzy, która posiadała by jakiś elegancki element. Właśnie dlatego moją uwagę przyciągnęła ta, z rękawami wykonanymi z koronki. Jestem jej bardzo ciekawa.

Spodnie z rozcięciami

Jako uzupełnienie zamówienia zdecydowałam się dorzucić spodnie z rozcięciami pod kolanami. Na pewno dobrze sprawdzą się w połączeniu z wybranymi przeze mnie bluzami, a do tego powinny być wygodne. Ten rodzaj rozcięć bardzo mi się podoba, ponieważ nie odsłania za dużo.

Podsumowanie

Teraz pozostaje mi tylko czekać, aż moje zamówienie do mnie dotrze. Gdy tylko to się stanie opiszę Wam jak przebiegły całe zakupy i czy jestem z nich zadowolona. Jeśli Wy też chcielibyście zamówić sobie kilka fajnych rzeczy mam dla Was specjalny kod rabatowy z którego możecie skorzystać podczas składania zamówienia: ZafulChen. Dzięki niemu będziecie mogli skorzystać z dodatkowego rabatu w kwocie od 10 do 20 % w zależności od wielkości zamówienia. Najbliższe wyprzedaże to zdecydowanie najlepszy dzień na składanie wszystkich zamówień!

About Zaful 11-11 2017 Special Promotion