Zakupy z okazji dnia singa w ZAFUL

0

Ze względu na dzień singla, który świętowany jest na świecie 11.11, odbywa się masa wyprzedaży, również w sklepie ZAFUL. Tego dnia możemy liczyć na na prawdę duże rabaty w chińskich sklepach. Dlatego właśnie z tej okazji przygotowałam już swoją listę zakupów, aby uzupełnić lekko szafę na wolne jesienne wieczory. Jesteście ciekawi co zamówię? 

Z góry uprzedzam, że jeśli spodobają Wam się te rzeczy warto się śpieszyć bo zgodnie ze stanem sklepowym podanym na stronie zostały już tylko ostatnie sztuki.

Lista zakupów ZAFUL

Biała marynarka

Zawsze bardzo podobały mi się dodatki w postaci białych marynarek. Większość moich rzeczy do pracy jest jednak w ciemnych kolorach więc taka narzutka bardzo fajnie rozjaśnia cały strój. Niestety moja biała marynarka przeżyła już wiele, właśnie dlatego przyszedł czas na jej następce.

Koronkowe body

Do tej pory w swojej kolekcji nie miałam jeszcze body. Bardzo spodobało mi się rozwiązanie z naszytą czarną koronką na materiał. Może fajnie wyglądać jako bluzka pod marynarkę lub góra do spódniczki. W tym przypadku niestety nie do końca jestem przekonana co do tego czy dobrze wybrałam rozmiar bo powinno być raczej przylegające do ciała, ale czasem trzeba zaryzykować.

Trójkątna torebka

Torebka jest bardzo nietypowa, jeszcze nigdy nie widziałam takiego rozwiązania, dlatego zdecydowałam się powiększyć moją kolekcję o ten trójkącik. Małe torebki bardzo często przydają się przy wieczorowych eleganckich wyjściach lub zwykłych imprezach w klupie. Są lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Mam nadzieję, że zmieszczą się tam klucze, telefon i karta.

Podsumowanie

Teraz pozostaje mi tylko czekać, aż moje zamówienie do mnie dotrze. Myślę, że w połączeniu z przedmiotami z innych sklepów uda mi się stworzyć kilka fajnych kompletów. Gdy tylko otrzymam moją paczkę z zakupami, opiszę Wam jak przebiegły całe zakupy i czy jestem z nich zadowolona.  Najbliższe wyprzedaże to zdecydowanie najlepszy dzień na składanie wszystkich zamówień! To właśnie dziś jest dzień singla, a w sklepach pojawiły się duże rabaty.