Zadbaj o dobrą formę Twojego komputera, smartfona i tabletu razem z AVG!

35

Powszechny dostęp do informacji spowodował, że wiele osób zaczęło przykładać większą wagę do swojego zdrowia. Częściej odwiedzamy lekarzy specjalistów, badamy się i zwracamy uwagę na to, co trafia do naszej lodówki. Wzrasta poziom naszej aktywności fizycznej. Idzie wiosna, więc jeszcze więcej osób wyjdzie zaraz na dwór, aby zadbać o formę. Jednak większość z nas zupełnie zapomina o innej ochronie. Nasze smartfony, komputery i tablety są narażone na atak, a my nie wiemy jak się przed tym bronić.

 

Nasze bezpieczeństwo zawsze powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu. Dlatego cieszę się, że ludzie zaczynają świadomie o siebie dbać. Przeraża mnie jednak fakt, jak wiele osób zapomina o swoim cyfrowym bezpieczeństwie. Większość z nas codziennie korzysta z komputera, a telefonu często nie wypuszczamy z ręki. Przetrzymujemy tam masę ważnych informacji takich jak nasze dane, loginy do banków i hasła. Gdy wirusy zaczynają atakować nasz organizm, on od razu daje nam o tym znać. Widzimy objawy i idziemy do lekarza. Jednak czy wiesz, że gry wirus zaatakuje Twoje urządzenie najprawdopodobniej nawet się o tym nie dowiesz? Haker może wykraść wszystkie przetrzymywane przez nas dane i zdjęcia, a my nawet nie będziemy o tym wiedzieć. Jednak nie martwice się bo jest na to rozwiązanie! Możesz zdecydować się na zakup specjalnego oprogramowania, które pomoże Ci chronić Twoje urządzenia przed atakami. W dodatku nie musicie martwić się o cenę bo istnieje antywirus, który nie posiada limitu stanowisk! Kupujesz raz i instalujesz na wszystkich urządzeniach takich jak smartfony, komputery i tablety. Co najważniejsze AVG ULTIMATE posiada możliwość ustawienia regularnego skanowania, sprawdzania poczty, stron www oraz automatycznego działania w przypadku wykrycia wirusa. Jest praktycznie bezobsługowy.

Korzyści z zainstalowania oprogramowania AVG ULTIMATE

Oprogramowanie jest bardzo proste w instalacji i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, aby z niego korzystać. Program myśli o wszystkim za nas, a wszystkie skany oraz reakcje na zagrożenia są automatyczne. Dlaczego warto z niego korzystać? AVG gwarantuje nam ochronę przed całą masą zagrożeń, na które możemy trafić podczas przeglądania internetu czy pobierania poczty. Zagrożenia takie jak: wirusy, trojany, programy ransomware wymuszające okup, spam czy wejścia w zainfekowane strony internetowe – mogą być dla nas całkowitą nowością. Musimy jednak mieć świadomość jak wiele zagrożeń w sieci na nas czyha. AVG monitoruje je za nas. Bardzo ciekawą funkcją AVG ULTIMATE jest opcja wyłączania kamery. Dzięki temu mamy pewność, że nikt nie będzie nas obserwować przez kamery umieszczone w naszych urządzeniach. To właśnie pozwala na zachowanie naszego komputera i smartfona w dobrej formie!

Jeśli okazałoby się, że podczas korzystania z programu pojawiły by się jakieś pytania, zawsze będzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy technicznej po polsku. Na zakup tego oprogramowania zdecydowało się już 400 milionów ludzi na całym świecie.

Dodatkowe wsparcie w postaci AVG PC TUNE UP

Czasem zdarza się, że potrzebujemy nieco wsparcia. Sięgamy wtedy po dodatkowe odżywki albo napoje energetyzujące. Zmęczenie jest mniejsze, a my możemy ćwiczyć dłużej i z większą intensywnością. Taki sam spadek formy może czekać Twój komputer. Czy da się go zabezpieczyć, aby nie dostał zadyszki? To właśnie dobry moment, aby dodatkowo sięgnąć po AVG PC TUNE UP. Jego głównym zadaniem, jest „sprzątanie” wszystkich śmieci, które zbierają się na naszym dysku. Zazwyczaj zapominamy o tym, aby usuwać stare wersje programów, pliki tymczasowe, pamięć podręczną, zdublowane pliki, czy inne rzeczy, które zostają na dysku, ale są już niepotrzebne. Powoduje to zapełnianie dysku i wolniejsze działanie komputera. TUNE UP zadba o to za nas. Dodatkowo odpowiedzialny jest też, za monitorowanie systemu, aby był zawsze sprawny i optymalnie wykorzystywał zasoby.

Korzyści z zainstalowania AVG PC TUNE UP

Przede wszystkim będzie zwiększać nam ilość wolnego miejsca na dysku. To tak jak człowiek, poprzez dobrą dietę oraz dostarczanie odpowiedniej ilości wody, pozbywa się toksyn. Zwiększy czas działania komputera na baterii, ponieważ zadba o wyłączenie niepotrzebnych programów. Będzie też wykrywać wszystkie luki w systemie i naprawiać błędy. Działa jak lekarz, który diagnozuje problemy i dąży do zapobiegania pogorszenia stanu zdrowia. Dzięki funkcji Start Up Manager, przyśpieszy uruchamianie się komputera.

Wiosenna FIT promocja

Tak jak wspominałam wcześniej – idzie wiosna, a to idealna okazja do zadbania o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Decydując się teraz na zakup programu, możesz skorzystać z dodatkowej promocji, która obniży wartość zamówienia o 30%! Wystarczy, że podczas składania zamówienia, wpiszesz w odpowiednie pole hasło: avg_fit. Kod ważny jest do 20 marca.