Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Całkiem niedawno w pracy miałam okazję uczestniczyć w bardzo ciekawej dyskusji dotyczącej związków. Wszystko udało się sprowadzić do krótkiego stwierdzenia, że kobiety wolą chamów. Drodzy Panowie to nie prawda, to wcale tak nie wygląda. Chcecie wiedzieć naprawdę jakich mężczyzn szukają kobiety?

 

Nie znoszę takiego uogólnienia. Po pierwsze dlatego, że nie każda kobieta na tego „chama” się zdecyduje, a po drugie tak naprawdę kobiety wcale nie szukają chamów. Czemu mianem chama określacie facetów, którzy potrafią o siebie zadbać, mają jakieś hobby, a do tego są „jacyś”? Kobieta wcale nie chce wiązać się z arogantem czy dupkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że te pojęcia po prostu są mylone.

Szara myszka

Niestety większość facetów w żaden sposób nie wyróżnia się z tłumu. Mam wrażenie, że do perfekcji opanowali wtapianie się w swoje otoczenie, tak aby przypadkiem nikt ich nie zauważył. Może i zasługują na miano fajnego faceta, ale tylko tym „fajnym” pozostają. Czemu? Bo zazwyczaj kobieta patrząc na takiego mężczyznę nie odczuje żadnych dodatkowych uczuć. Widzi tylko zwyczajność, a to kojarzy jej się z nudą. Ale działa to też dokładnie w drugą stronę, jeśli kobieta robi za szarą myszkę, faceci też nie zwrócą na nią uwagi. Nie wtapiaj się w tłum i nie udawaj, że nie istniejesz.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Liczymy na coś więcej

Kobieta chciałaby aby przez całe życie towarzyszyły jej motyle w brzuchu. I teraz sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy jest to możliwe jeżeli facet ma problem, aby do kobiety podejść i zwyczajnie poprowadzić rozmowę? Jeśli w obecności kobiety potrafi rozmawiać tylko o „pogodzie”  to jak ma wyglądać ich całe wspólne życie? Mężczyzna powinien być pewny siebie do tego stopnia, aby w każdej chwili być gotowy, żeby porozmawiać nawet z najpiękniejszą kobietą. Właśnie tak, lubimy pewność siebie. Dlaczego? Bo wiemy, że zdecydowany facet potrafi sobie zawsze poradzić i osiągnąć coś w życiu. I tak, kobieta szuka dla siebie swojego „jaskiniowca, który wyjdzie na polowanie i zadba o dobro rodziny”. Jeśli nawet do niej nie podejdziesz, ona po prostu nie dowie się o Twoim istnieniu.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Uroda i wygląd

Tak, spodziewam się tych opinii mówiących o tym, że jak mogę uważać, że wygląd jest ważny. Ale niech każdy zrobi rachunek sumienia i zastanowi się czy nie ma to dla niego znaczenia. Tylko warto tu podkreślić jedną dość istotną rzecz, nie ma konkretnych kanonów piękna, a my nie szukamy modeli z telewizji. Każdy facet może wyglądać dobrze, ale musi po prostu o siebie dbać. Nawet jeśli ma przeciętną urodę jeśli będzie potrafił się dobrze ubrać, nie będzie oszczędzać na fryzjerze, zadba o swoje dłonie, zarost i kupi dobre perfumy – podkreśli dzięki temu swoje atuty. Jeśli do tego zamiast każdy wolny wieczór spędzać z piwem w ręku, zdecyduje się nawet na krótkie bieganie czy wykonanie kilku pompek, stanie się tym facetem na którym każda kobieta zawiesi wzrok. Naprawdę stylowe ubranie czy dbanie o siebie nie wymaga grubego portfela, a odrobiny chęci i dobrych wyborów.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Mam nadzieję, że teraz jest już to bardziej jasne, kobiety nie szukają chamów, a po prostu mają dość nudnych, niezdecydowanych i zaniedbanych mężczyzn. To nie tak że kobiety mają nie wiadomo jakie wymagania, po prostu chcemy faceta, który wie jak o siebie zadbać i wie czego chce od życia. Czemu? Bo te cechy przeniesie na związek. Mężczyzna nie może się bać mówić o uczuciach, musi mieć swoją pasję i  musi być pewny siebie. Kobieta szuka mężczyzny z charakterem. Oczywiście zdarza się, że powyższe cechy łączą się ze zwykłymi dupkami, ale tego nie da się uniknąć, a kobieta nie zawsze na czas to zauważy. Jeśli taki trafi na inteligentną kobietę z pewnością szybko dostanie kopa w d… Dlatego proszę nie mów już więcej, że kobiety szukają chamów.

Mam nadzieję, że już wiecie jakich mężczyzn szukają kobiety?