Pomysł na oryginale prezenty na urodziny

22

Z pewnością nie raz zdarzyło Wam się znaleźć w sytuacji, w której musieliście wybrać prezent dla drugiej osoby. Ja w takich chwilach zawsze miałam problem z odpowiednim wyborem. Niewiele prezentów jest na tyle uniwersalnych, aby każdemu pasowały. Nie będę ukrywać, że i mi zdarzyło się nie raz dostać prezent, który zwyczajnie mi się nie przydał. Właśnie dlatego chciałabym Wam zaproponować bardzo fajne rozwiązanie na świetne prezenty na urodziny.

Zastanawialiście się kiedyś jakie prezenty zapadły Wam najlepiej w pamięć? W moim przypadku zdecydowanie większość przedmiotów po jakimś czasie trafiała do szafki, a po kilku miesiącach nie pamiętałam już nawet od kogo je dostałam. Zupełnie inaczej było w kwestii jednego wyjątkowego prezentu, który dostałam ze dwa lata temu. Dostałam bardzo oryginalny prezent. Do dzisiaj o nim pamiętam i chętnie bym to powtórzyła! Był to voucher na spełnienie marzenia czyli niesamowite przeżycie, które zapada w pamięć.

Oryginalny prezent

Czym charakteryzuje się oryginalny prezent? Przede wszystkim jest inny niż wszystkie, zapada w pamięć. Podczas wybierania prezentów dla innych, najczęściej decydujemy się na zakup książki, perfum, skarpetek czy biżuterii. Są to niezwykle oklepane pomysły. Czemu w ich miejsce nie kupić jazdy szybkim samolotem, lotu szybowcem, fajnej wycieczki czy pakietu do SPA?   to idealna okazja do tego, aby obdarowywana osoba mogła zrobić coś niestandardowego co z pewnością zapadnie jej w pamięć. To wcale nie musi być nic ekstremalnego jak skok na bungee.

Prezenty na urodziny

Prezenty na urodziny

Co roku stoimy przed trudną decyzją przy wyborze prezentów na urodziny. Strony takie jak KatalogMarzeń.pl, pomogą nam ten problem rozwiązać. W ofercie znajdziemy około tysiąca propozycji na prezenty na urodziny w cenie od 19 zł. Może to być przygoda w parku trampolin, wyjście na strzelnicę, wizyta w SPA czy przejazd super samochodem. Wszystko zależy od budżetu, który chcemy na taki prezent przeznaczyć. Dla niezdecydowanych istnieje też możliwość wykupienia karty podarunkowej, którą osoba obdarowana będzie mogła wymienić na wybraną przez siebie atrakcję.

Prezent na 18

Prezent na 18 urodziny

To z pewnością wyjątkowe święto. Pamiętam jak ja i każdy z moich rówieśników cieszył się z tej okazji. Osoba, która obchodzi 18 urodziny w końcu staje się pełnoletnia. Jaki wybrać prezent na 18 urodziny? Pomysłów jest naprawdę wiele. To idealna okazja, aby zrobić coś szalonego i niezwykłego. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować zapraszam do sprawdzenia propozycji na prezent dla niego i dla niej.