Jaki prezent kupić na ślub?

Czerwiec to początek sezonu weselno-ślubnego. To okres gorących przygotowań przez przyszłe pary młode, ale i problemów z wybraniem odpowiedniego prezentu na ślub. Nie raz sama stałam przed tym trudnym wyborem dlatego postanowiłam podpowiedzieć Wam co poza kartką z życzeniami można wręczyć młodej parze.

Warto postawić na coś niebanalnego. Na prezent, który może sprawić przyjemność ale i okazać się potrzebny. Dodatkowo warto postawić na to, aby był spersonalizowany pod parę, którą chcemy obdarować. Tą metodą możemy wybrać produkty grawerowane, wypalane lub wyszywane. Można na nich umieścić datę ślubu oraz imiona pary młodej. Jeśli pomyślisz o prezencie w postaci ręczników pewnie wyda Ci się bardzo banalny. Ale jeśli dodasz do nich haftowane inicjały lub imiona zaczyna spełniać funkcję przydatności i fajnej pamiątki.

Grawerowane kieliszki dla pary młodej

Kieliszki to ten rodzaj szkła, które z pewnością się przyda. Jeśli wiesz, że przyszła para młoda lubi czasem wypić dobre wino, warto zdecydować się na zakup fajnej butelki tego alkoholu, a prezent dodatkowo urozmaicić poprzez dodanie grawerowanych kieliszków. Możecie zdecydować się na wiele konfiguracji.

Mogą to być kieliszki do wina lub do szampana. Grawer może składać się z samych imion, imion oraz daty ślubu, śmiesznych napisów lub z innej dowolnej konfiguracji. Ja postawiłam na klasyczne kieliszki z grawerowanymi imionami.

fot. MyGiftDNA

Prezent dla Pana Młodego

Moim zdaniem warto pomyśleć też o dobraniu dodatku tylko dla Pana Młodego oraz oddzielnego prezentu dla Pani Młodej. Tą metodą zdecydowaliśmy się na zakup kufla do piwa ze ślubnym motywem. Kufel ten można też dodatkowo spersonalizować poprzez dodanie imienia lub ksywki Pana Młodego.

Tym razem jednak postawiliśmy na samą śmieszną grafikę. Kufel jest fajnie wyważony, a co najważniejsze można go myć w zmywarce.

Prezent dla Pani Młodej

W naszym prezencie znalazł się też dodatek tylko dla Pani Młodej. Kiedy Pan Młody będzie cieszyć się zimnym piwem, ona będzie mogła przygotować sobie ulubioną herbatę lub kawę. Zdecydowaliśmy się na klasyczny, biały kubek z uchem, który świetnie sprawdzi się w chłodne wieczory. Kubek można spersonalizować poprzez dodanie imienia lub ksywki Panny Młodej. Można też postawić na grafikę z samym napisem.

fot. MyGiftDNA

My prezenty na ślub zamówiliśmy w sklepie MyGiftDNA. Już wcześniej korzystaliśmy z ich usług, dlatego byliśmy pewni, że prezenty dotrą do nas szybko i będą bardzo dobrej jakości. Samo złożenie zamówienie w sklepie jest bardzo łatwe, a wybór produktów naprawdę ogromny. Wybraliśmy produkty, które będą użyteczne i będą przypominać parze młodej o tym wspaniałym dniu.