Domowe porządki – Jak poradzić sobie z trudnymi zabrudzeniami?

Już niedługo wakacje, a to oznacza, że najwyższy czas myśleć już o planach urlopowych. I choć na razie nie planujemy nic szczególnego, to pierwsze ciepłe weekendy rozpoczynamy od spędzenia czasu w domku znajomych nad morzem. To właśnie takie klimaty najbardziej pomagają mi się zrelaksować i nabrać sił do dalszej pracy. Niestety jednak ze względu na to, że w domu rzadko ktoś bywa, po przyjeździe zawsze musimy liczyć się z gruntownymi porządkami.

Dlatego też przed wyjazdem zdecydowałam się na małe zakupy. Szukałam  produktów, które bez problemu poradzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Moje ulubione środki czystości znalazłam w bardzo okazyjnych cenach na stronie drogerii internetowej Clineo.pl. Kurier z paczuszką pojawił się u mnie już następnego dnia.

Jak poradzić sobie z trudnymi zabrudzeniami?

Myślę, że każda kobieta ma takie rzeczy, których po prostu nie lubi sprzątać. Przez to taka czynność trwa dłużej i wymaga znacznie więcej wysiłku. Należę do osób, które raczej nie mają problemu z utrzymaniem porządku, jednak prawdziwą zmorą jest dla mnie czyszczenie zlewu w łazience i płyty indukcyjnej. Zawsze muszę się porządnie namęczyć, aby zmyć wszystkie zanieczyszczenia, a jeszcze więcej pracy muszę włożyć, aby nie pozostawić żadnych smug.

Tym razem podczas czyszczenia łazienki niezawodny okazał się CILLIT BANG, który skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia zbierające się wokół odpływu. Efekty można zobaczyć poniżej:

Jak doczyścić płytę indukcyjną?

Czyszczenie płyty indukcyjnej stało się niezwykle proste przy użyciu Ajax Optimal 7 do kuchni. Doskonale pozwalają wyczyścić osad i brud, nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni.

Bardzo lubimy domowe hamburgery, jednak przygotowanie ich wiąże się z zabrudzeniami na płycie indukcyjnej. To wszystko przez pryskający tłuszcz, z nagrzanej patelni. Efekty poniżej:

Środki czystości niestety w sklepach mają dość wysokie ceny. Dlatego też zachęcam Was do zapoznania się z ofertą drogerii internetowej Clineo.pl. W dodatku mam dla Was specjalny kod rabatowy, który obniża ceny nieprzecenionych produktów o 10%. Kupon jest ważny do końca czerwca 2019. Wystarczy, ze wpiszecie go w wyznaczone pole przy składaniu zamówienia: KUPON2Q.

Ciekawa jestem jak Wy radzicie sobie z trudnymi zabrudzeniami w Waszych domach? Czego nie lubicie sprzątać najbardziej? 😊