Uwielbiam ciepłe dni i możliwość spędzania wolnego czasu na słońcu. Dobra pogoda sprzyja aktywności fizycznej, a ja całkiem nie dawno zaczęłam na nowo moją przygodę z bieganiem. Jednak obecna fala upałów powoduje, że nasze organizmy starają się dodatkowo schłodzić. Przez to wydzielają znacznie więcej potu, a to może powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Dlatego dziś pod lupę biorę nowe dezodoranty Rexona Active Protection + Invisible.

Jak to jest z tym potem? Po co w ogóle człowiek się poci? Pot to nasza naturalna, biologiczna wydzielina, która uaktywnia się już po kilku miesiącach od urodzenia. Pomaga on chłodzić organizm. Pewne czynniki mocno sprzyjają większej potliwości. Są to na przykład: wysoka temperatura powietrza, aktywność fizyczna, stres, jedzenie pikantnych potraw lub skutki uboczne stosowania niektórych lekarstw. Na szczęście antyperspiranty pomagają nam zmniejszyć ten problem.

Rexona Active Protection + Invisible

Nowa linia dezodorantów Rexona to produkty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem i plamami na ubraniach nawet do 48 godzin. Wspomaga nas dzięki przełomowej technologii, która skutecznie zmniejsza namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Odpowiednia formuła zastosowana w tych produktach minimalizuje powstawanie żółtych plam oraz białych śladów na ubraniach.

Dezodoranty mają pojemność 150 ml i są bardzo wydajne. Wystarczy odblokować przycisk przed delikatne przesunięcie go do góry i produkt jest gotowy do użycia.  Po zastosowaniu ich na czystą skórę do wieczora nie pocę się i czuję przyjemną świeżość. Najbardziej cieszę się z tego, że kosmetyk nie pozostawia na moich ubraniach nieprzyjemnych białych śladów. Niestety przez inny produkt zniszczyłam tak moją ulubioną bluzkę.

Męska wersja ma znacznie mocniejszy zapach. Jest on też nieco bardziej trwały. Utrzymuje się znacznie dłużej niż w damskiej wersji. Oba dezodoranty posiadają przełomową technologię MotionSense, dzięki której świeży zapach uwalniany jest przy każdym ruchu. Im więcej się ruszasz, tym bardziej działa.

Ciekawa jestem czy wolicie dezodoranty w spreju czy może produkty w kulce?

16 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie więcej używam tych w sprayu. I akurat Rexona to antyperspirant, który kupuję bardzo często, jak tylko jest w promocji.

    Na tę wersję skuszę się na pewno jak tylko ją spotkam 🙂 Jestem ciekawa jak się u mnie sprawdzi 🙂

  2. Ja bardzo je polubiłam, chociaż przyznam że miałam po nie nie sięgać przez tą reklamę w TV która mnie odrzuca.

  3. rzadko używam REXONA, ale ostatnio dostałam się do testowania i nawet ładny zapach miał, ale to inny niż ty pokazujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here