Na szczęście moda na wykształcenie cały czas trwa. Niezależnie od tego czy są to studia czy dodatkowe kursy, po prostu warto rozwijać swoją wiedzę. O ile nie skończyłam jeszcze studiów to mam na swoim koncie bardzo wiele różnych kursów, które pozwoliły mi zdobyć wartościową wiedzę. To same kursy pozwoliły mi kilka lat temu znaleźć dobrze płatną pracę w korporacji. I choć teraz pracuję już na własny rachunek, to wcale nie znaczy, że mam przestać się rozwijać. 

Bardzo dużo czasu poświęcam na szukanie nowych wiadomości z dziedzin, którymi się interesuje. Czytam książki, oglądam poradniki na YT i przeglądam fora. Jednak na tym nie kończę. Bardzo często decyduję się na zakup szkoleń, które dodatkowo pozwolą mi rozwijać moją wiedze. Z doświadczenia wiem, że wolę się uczyć sama w domu, niż z grupą innych ludzi na szkoleniach. Szkolenia stacjonarne mają oczywiście swoje plusy, ale zazwyczaj wychodzę z nich z dużą liczbą kontaktów i niewielką wiedzą przekazywaną od prowadzącego. Zawsze ktoś zagada, czegoś nie zdążę zapisać. Ostatnio poszukując nowych szkoleń, które pozwolą mi dzielić się z Wami wartościową wiedzą trafiłam na Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. Firma działa na rynku od 2015 roku i oferuje kursy e-learningowe. W swojej ofercie mają ponad 50 kursów, a ich ilość cały czas wzrasta. Obecnie najpopularniejsze są kursy: Terapia poznawczo-behawioralna, Home stanging, Rozwój kreatywności dziecka. Ja zdecydowałam się na dermokonsultantkę oraz kurs wizażu.

Dlaczego warto robić kursy online?

Kursy prowadzone na platformach internetowych przede wszystkim pozwalają nam oszczędzić sporo czasu. Nie musimy nigdzie dojeżdżać, a kurs odpalamy wtedy, gdy mamy wolną chwilę. Cena kursów jest też znacznie niższa niż tych, które odbywają się stacjonarnie. W dodatku często można trafić na bardzo atrakcyjne rabaty. Szkolenia składają się z bardzo fajnie przygotowanych prezentacji oraz testów po każdym module. Na koniec otrzymujemy dyplom po ukończeniu kursu oraz zaświadczenie MEN. Istnieje też możliwość uzyskania dyplomu w języku obcym.

Dermokonsultantka

Kurs ten przede wszystkim polecany jest wszystkim technikom farmaceutycznym oraz farmaceutom, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu dermokosmetyków. Przeznaczony jest też dla studentów kosmetologii oraz kosmetologów, którzy chcą pracować poza gabinetami kosmetycznymi. Kurs mogą skończyć też osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy z dziedziny kosmetyków aptecznych. Kurs zawiera podstawowe informacje, więc nie jest polecany dla doświadczonych dermokonsultantów.

Dermokonsultantka musi łączyć w swojej prac wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetologii, dermatologii oraz zagadnień rynkowych i techniki sprzedaży. Są to najlepsi specjaliści z wiedzą w dziedzinie skóry zdrowej, wymagającej lub problematycznej. W szkoleniu otrzymacie materiały poruszające zagadnienia z podstaw kosmetologii i dermatologii. Dowiecie się więcej na temat kosmetyków oraz pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów. W szkoleniu znajduje się też moduł dotyczący aktywnej sprzedaży oraz wizerunku dermokonsultantki.

KONKURS

Razem z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Do wygrania jest jedno szkolenie online. Wybraliśmy właśnie kurs na demokonsultantkę. Jak wygrać dostęp do takiego szkolenia?

W komentarzy pod postem napisz dlaczego chcesz wygrać dostęp do szkolenia oraz jakie inne szkolenie z dostępnych w ofercie Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu najbardziej Cię interesuje.

Konkurs startuje dziś, a kończy się 10.09.2018. Wyniki ogłoszę w aktualizacji tego wpisu. Będzie mi bardzo miło jeśli polubisz na Facebooku profile: Monika Pisze oraz Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. Zostawiając komentarz zgadzacie się na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazania nagrody.

 

EDIT: Isia – Gratuluję wygranej w konkursie. Proszę o przesłanie imienia, nazwiska i adresu mailowego na kontakt@monikapisze.pl, abym mogła przekazać Ci nagrodę.

19 KOMENTARZE

  1. korzystałam już z kursów online- nauki języka itp. na pewno jest to dobra metoda jeśli w naszej okolicy nie ma stacjonarnej szkoły, która uczy tego co nas interesuje

  2. Każdy sposób dokształcania się i zdobycia nowych umiejętności jest dobry, jednak takie kursy mnie śmieszą od momentu gdy poznałam jak one wyglądają

  3. Duzo czytalam o takich kursach i to naprawde swietne rozwiązanie by podnieść swoje kwalifikację czy poszerzyć wiedzę

  4. Kursy są najlepszą inwestycją w siebie jednak mimo utrudnień, dojazdów itp. wolę zrobić je stacjonarnie. Zwłaszcza jeśli chcę naprawdę podnieść swoje kwalifikacje w celach pracy. Nie ufałabym osobie, która ma ukończone (opłacone) tylko takie kursy i dyplomy.

  5. Ja już zrobiłam u nich kurs wizażu i beauty coacha, ale chciałabym jeszcze dermokonsultantkę. Dlatego biorę udział w konkursie. Dlaczego to ja powinnam go wygrać? Ponieważ uwielbiam się kszatałcić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here