Jakiś czas temu opowiadałam Wam o tym, że w końcu udało mi się odnaleźć idealny produkt do płukania tkanin. Był to Flo Pure Perfume, którego zapach utrzymywał się przez bardzo długi czas. Dlatego też, gdy skończyły mi się płyny do prania postanowiłam przetestować jak w praktyce poradzą sobie inne produkty do prania od marki FLO. Czy sprawdziły się tak samo dobrze jak płyn do płukania?

Zamiast popularnych, sklepowych marek produktów do prania na mojej półce znalazł się żel do prania oraz odplamiacz do tkanin kolorowych od FLO. Zależało mi na tym, aby odplamiacz dobrze radził sobie z usuwaniem plam, a żel ładnie odświeżał ubrania i pozostawiał świeży zapach.

FLO żel do prania

Żel do prania dostępny jest w butelce o pojemności 2l, co pozwala na wykonanie około 30 prań. Produkt ten ma hybrydową formułę i przyjemny, kwiatowy zapach.  Jest wystarczająco gęsty, dzięki czemu nie ucieka z korka. Wyprane w nim ubrania są czyste oraz pięknie pachną.

Największy plus jest taki, że podobnie jak w przypadku żelu do płukania ubrania bardzo długo pachną. Wyjmując je po dłuższym czasie z szafy, dalej możemy cieszyć się świeżym zapachem. Żel dobrze radzi sobie ze zwykłymi, codziennymi zabrudzeniami. Możemy go kupić w cenie za około 18 zł za 2l co sprawia, że staje się on świetnym wyborem.

FLO odplamiacz do tkanin kolorowych

Idealny odplamiacz powinien bez problemu poradzić sobie z usunięciem plam. Moim zdaniem powinien też posiadać płynną konsystencję. Nie przepadam za produktami w proszku, gdzie producenci zalecają ich wcieranie w tkaninę. Przecież takie tarcie może je dodatkowo zniszczyć. Niestety też większość odplamiaczy, z którymi miałam do tej pory styczność wymagała zlania plamy, a następnie pozostawienia jej na kolka minut przed umieszczeniem w pralce.

Odplamiacz do tkanin kolorowych otrzymujemy w bardzo dużej butelce o pojemności 1,5L. Nad nakrętką znajduje się specjalny dozownik, zakończony wypustkami, które mają za zadanie ułatwić nanoszenie go na plamy.

Produkt od FLO ma bardzo delikatne działanie przez co nie niszczy tkanin. Po ich zastosowaniu ubrania nie zmieniają się. Miejsca, gdzie były plamy nie są szorstkie, a materiał wygląda jak przed poplamieniem. Odplamiacz ma też przyjemny zapach.

 

Muszę przyznać, że jestem wyjątkowo zadowolona z produktów marki FLO. Są dostępne w świetnej cenie, dobrze radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń i pozostawiają pięknie pachnące ubrania.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here