Zastanawialiście się kiedyś nad tym z czytania jakiego rodzaju książek macie największą przyjemność? Ja najbardziej lubię czytać poradniki, z których na co dzień mogę wynieść wiele ciekawej wiedzy oraz książki, które sprawiają, że po prosu nie mogę oderwać się od czytania. To właśnie historie, które pozwalają poznać mi wszystkie emocje bohaterów sprawiają, że nie przerywam czytania do chwili, gdy nie poznam zakończenia ich historii.

W tym drugim przypadku kompletnie nie ma dla mnie znaczenia gatunek literacki, ani nazwisko autora. Tak naprawdę już po pierwszych kilku rozdziałach wiem, czy książka porwie moje serce, czy nie. Tak właśnie było z książką „Piekielna miłość”, która jest drugim tomem z serii mafijnej. Miałam tą przyjemność, że gdy tylko skończyłam pierwszą część, czyli „Zakazany układ” mogłam od razu przejść do kontynuacji historii. Dlatego też jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tej historii od początku radzę Wam najpierw zapoznać się z pierwszą częścią, a dopiero później zaglądać do mojej recenzji, bo może w niej znaleźć się kilka dość istotnych spoilerów!

Piekielna Miłość – K.H. Haber

Akcja książki dzieję się kilka tygodni po zakończeniu pierwszej części. Nicole porwana przez ludzi największego wroga Marcusa musi zmierzyć się z prawdziwym piekłem. Dziewczyna nie wie czy jej dziecko żyje, czy zostało tylko porwane. Wie też, że będzie musiała sobie poradzić z czekającym ją losem prostytutki. Główna bohaterka stała się idealną zabawką w rękach Aleksa, który chce zemścić się na Marcusie. I choć jego relacja z Nicolą należała do niezwykle burzliwych to robi on wszystko, aby odnaleźć dziewczynę. W drugim tomie poznajemy dodatkowo historię z punktu widzenia Diego, czyli człowieka Aleksa oraz Gaza, który był kiedyś prawą ręką Markusa, ale zdradził go dla Aleksa. Zabieg ten pozwala czytelnikowi kontrolować całą opisywaną historię.

W wielu książkach często męczyły mnie irracjonalne zachowania ich bohaterów. W tym przypadku jednak nawet, gdy takie się pojawia zaraz później bohater sam zaczyna się zastanawiać nad tym co skłoniło go do takiego czynu. W końcu w grę wchodzą tu naprawdę duże emocje. Czytając „Piekielną Miłość” możecie liczyć na ciągłe zwroty akcji, nieoczywiste sojusze i wiele trudnych wyborów. Tak naprawdę do końca nie masz pewności kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.

Czy warto przeczytać książkę „Piekielna Miłość?”?

Jeśli lubisz czytać książki, które są pełne emocji, uczuć i niegrzecznych historii to seria Mafijna z pewnością jest dla Ciebie przeznaczona. Książka ma w sobie wiele erotycznych wątków. Autorka zdecydowanie wie co zrobić, aby odpowiednio wciągnąć czytelnika w historię. To właśnie sprawia, że chętnie sięgnę też po inne propozycje tej autorki.

Znacie autorkę i jej twórczość?

 

14 KOMENTARZE

  1. Czytałam na temat tej książki i muszę przyznać, że mam na nią chrapkę. Zapowiada się fantastycznie.

  2. no i już mi się podoba ta książka. przynajmniej coś się dzieje, a i czasem niegrzeczne historie lubię poczytać. myślę, że książka by mnie wciągnęła, więc musialabym mieć i 1 i 2 tom od razu w domu.

  3. ja też na pierwszym miejscu lubię poradniki, do których wracam po kilka razy . ta książka z erotycznymi wątkami na pewno by mnie wciągnęła i wywołała rumieńce 🙂

  4. Uwielbiam Kasię i jej książki, ma niesamowitą wyobraźnię i niewyobrażalny talent. Serię oczywiście znam 🙂

  5. U mnie tak jak u ciebie pierwsze kilka stron są decydujące. Wydaje mi się, że tu wyczuwam między mną a tymi dwoma proponowanymi książkami chemię.

  6. Nie dawno miałam okazję poznać twórczość tej autorki. Pisze niesamowicie. Także chętnie sięgnę po tę serię 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here