Strona główna Dom Gold Drop – Eco Line, czyli ekologiczne środki czystości

Gold Drop – Eco Line, czyli ekologiczne środki czystości

0
Gold Drop – Eco Line, czyli ekologiczne środki czystości

Lubię, gdy w moim domu panuje porządek. Dlatego też razem z moim partnerem opracowaliśmy cały system regularnego prania i sprzątania. Niestety jednak okres przedświąteczny oraz moje weekendowe szkolenia wybiły nas nieco z rytmu. Dlatego w sobotę przed świętami zdecydowaliśmy się wstać kilka godzin wcześniej, aby nad wszystkim zapanować.

Od pewnego czasu jednak zaczęliśmy przywiązywać coraz większą wagę do wybieranych przez nas środków czystości. Chętniej sięgamy teraz po produkty, które nie zawierają w swoim składzie alergenów i substancji drażniących. Mam skórę wrażliwą, która jest skłonna do podrażnień, dlatego z większości domowej chemii musieliśmy zrezygnować. Oczywiście w takim przypadku zawsze można sięgać po specjalne rękawiczki ochronne. Wolę jednak postawić na komfort podczas sprzątania. Na szczęście mój partner podczas ostatnich zakupów w Auchan trafił na ciekawe i tanie środki czyszczące marki Gold drop z serii Eco Line.

Seria Eco Line marki Gold Drop

Produkty te wyróżniają się minimalistyczną szatą graficzną, która od razu kojarzy się z czystością. Seria Eco Line została wyróżniona certyfikatem UE ECOLABEL, który przyznawany jest tylko produktom przyjaznym dla środowiska, które spełniają wysokie standardy jakościowe. Na linię produktów Eco Line składają się: płyn do mycia naczyń, do urządzeń sanitarnych, do szyb, ekologiczny płyn uniwersalny, do czyszczenia kuchni, do WC oraz mydło w płynie. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się o poszukiwanie różnych ekologicznych środków. Najlepiej zdecydować się na zakup całej linii produktów.

Eco Line to środki czyszczące, które nie zawierają w sobie enzymów, fosforanów, chloru, ani sztucznych środków bawiących. To właśnie takie składniki przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska, wody i powietrza. W przypadku produktów Gold Drop skład opracowany został przy użyciu wyłącznie delikatnych składników przyjaznych dla otoczenia oraz naszej skóry. Nie tracąc przy tym na skuteczności.

Produkty z serii Eco Line świetnie sprawdzą się podczas sprzątania domu. Poradzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. W dodatku są delikatne i nie podrażniają skóry dłoni. Jeśli będziecie mieli okazje je przetestować, gorąco polecam! 😊

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj