Myślę, że markę CIF zna każdy z nas. Ich cudowny produkt w postaci słynnego mleczka do czyszczenia pojawił się w naszych Polskich domach już w roku 1992. Z czasem na półkach sklepowych pojawiało się coraz więcej produktów, które na stałe zagościły na naszych półkach ze środkami czystości. Nie wszyscy jednak kojarzą świetną akcję, którą wspiera ta marka. Mowa tu o „CIF. Witaj, piękna Polsko!”.

Akcja ta swoją pierwszą edycję miała w zeszłym roku. Dzięki niej udało się całkowicie odmienić aż 12 zaniedbanych zakątków na terenie Polski. Przykładowo została odnowiona elewacja kamienicy na starym rynku w Brzezinach oraz deptak wzdłuż rzeki w Grudziądzu, który przemienił się w piękny punkt widokowy.

Jak wziąć udział w akcji?

„CIF. Witaj piękna Polsko!” to akcja, w której udział może wziąć każdy. Wystarczy wejść na stronę https://www.witajpieknapolsko.pl/ i zgłosić miejsce, które jest zaniedbane i wymaga odświeżenia. Może to być coś na Twoim osiedlu, w Twojej miejscowości lub mieście. Z pewnością w bliskiej okolicy znacie choć jedno zniszczone lub zdewastowane miejsce. Zgłoszenie go do akcji nic nie kosztuje, a w zamian możecie wiele zyskać. Konkurs wygrywają miejsca z największą liczbą głosów, dlatego warto zachęcić znajomych i sąsiadów do głosowania. Przy okazji otrzymujemy możliwość wygrania zestawu produktów CIF, które przydadzą się w każdym domu.

Dlaczego warto korzystać z produktów CIF?

Przede wszystkim pozwalają one na utrzymanie czystości i to bez konieczności zbędnego szorowania, które mogłoby zniszczyć czyszczoną powierzchnię. Świetnie radzą sobie też z usuwaniem zaschniętego tłuszczu w kuchni oraz z osadami mydła oraz kamienia w łazience. Co ważne są też bardzo łatwo dostępne. Bez problemu kupimy je chociażby w każdym mniejszym sklepie, markecie, czy większości drogerii internetowych.

 

Mam nadzieję, że już wiecie czemu warto wziąć udział w akcji „CIF. Witaj, piękna Polsko!”. Dzięki marce CIF Twoja okolica może stać się jeszcze piękniejsza. Zachęcam też do głosowania na miejsca zgłoszone przez innych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here