Decydując się na zakup odpowiedniego zegarka powinniśmy uwzględnić nie tylko jego wygląd oraz markę, ale i to jakie posiada funkcje. Zdecydowanie istotnym elementem będzie z pewnością też planowany budżet. Przykładowo zakup zegarka w cenie do 500 złotych pozwoli już na zakup eleganckiego, wytrzymałego i praktycznego zegarka, który z pewnością bardzo długo posłuży.

Świetnym przykładem bardzo dobrego wykonania oraz przystępnej ceny będą na przykład zegarki Orient. Jest to maska znana i lubiana na całym świecie. Ich zegarki wyposażone są w autorskie mechanizmy. Orient to japoński producent, którego produkty na polskim rynku dostępne są od początku lat 60-tych. Przez ten czas nie tylko zdobyły uznanie wśród klientów, ale i doprowadziły do rekordowej ilości sprzedaży. Wśród najpopularniejszych kolekcji marki Orient znalazły się na przykład potocznie zwane „patelnie”, „bambino” oraz „trzy gwiazdki”.

Jaki zegarek męski do 500 zł?

Jeśli nasz budżet pozwala nam na zakup zegarka do kwoty 500 złotych, będziemy mogli zdecydować się tak naprawdę na dowolny rodzaj. W tym przedziale cenowych znajdziemy wiele fajnych modeli klasycznych, tych ze skórzanymi paskami oraz takich ze stalowymi bransoletami. Dobra wiadomość jest też taka, że miłośnicy aktywności fizycznej też znajdą coś dla siebie, ponieważ zegarki Orient produkowane są również z bardziej sportowym wyglądem.

Ile kosztują zegarki Orient?

Marka w swoim portfolio posiada zegarki z bardzo różnych przedziałów cenowych. Jednak wiele cen popularnych modeli jest naprawdę zaskakująca. Niektóre modele dostępne są w cenie nawet poniżej 200 złotych. Marka ta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji cenowej, gdyż oferują bardzo dobrej jakości mechanizmy. Zegarki Orient możemy też kupić w trakcie trwania wyprzedaży, co pozwoli nam na zakup lepszych modeli w przystępnej cenie.

Bardzo fajnym wyborem może okazać się na przykład model ORIENT FUNG2003B0, który obecnie w ofercie sklepu Novotime przeceniony jest z kwoty 616 zł na 431 zł.

Elegancko prezentuje się również model ORIENT FUG1X002B9 dostępny w ofercie tego samego sklepu w cenie 477 zł, wcześniej 530 zł.

A dla miłośników czerwonych wstawek modele ORIENT FUG1X007B9 oraz ORIENT FUY03003B0 dostępne w cenie 493 zł, wcześniej 704 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here