fot. Agnieszka Piórczyńska

Marka Ice Watch pochodzi z Belgii, a na rynku działa dopiero od 2007 roku. Mimo tak krótkiej historii firma ta potrafiła przyciągnąć uwagę oraz podbić serca osób zainteresowanych modą na całym świecie. Trafia w gust wielu miłośników zegarków niezależnie od płci oraz wieku.

Jeśli zastanawiacie się jak belgijska marka, skradła serca klientów, zdecydowanie powinniście przyjrzeć się niezwykłemu procesowiprodukcji. Każdy zegarek Ice Watch jest wykonany przy użyciu materiałów najwyższej jakości, co wcale nie przekłada się na wygórowane ceny. Zegarki Ice Watch są dostępne tak naprawdę dla każdego. Przyglądając się produktom tej marki, zdecydowanie nie można przejść obojętnie obok unikalnego wyglądu, jakim marka obdarzyła swoje produkty. Projektanci Ice Watch dbają o to, aby stworzyć produkty, które będą podobały się każdemu użytkownikowi, niezależnie od wieku. Marka w swojej ofercie posiada już ponad 200 różnych modeli kierowanych do kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Ice Watch – wyjątkowe odcienie

Trzeba przyznać, że marka w swoim portfolio posiada naprawdę imponującą paletę kolorystyczną. Co ważne Ice Watch dba również o to, aby regularnie poszerzać swoją ofertę o nowe produkty, które mogą stać się idealnym, a czasem i zwariowanym dodatkiem do codziennego ubioru. Bardzo dużą zaletą jest też wysoka jakość produktów, które swój rodowód zawdzięczają japońskiej niezawodności. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym i nietuzinkowym dodatku, to zdecydowanie musisz przyjrzeć się ofercie tej marki.

Ice Watch – zegarki dla dzieci

Niewielu producentów może pochwalić się fajną ofertą dla najmłodszych użytkowników zegarków. Marka Ice Watch zadbała jednak o to, aby w ofercie posiadać piękne, kolorowe zegarki dla dzieci. Silikonowe paski są świetnym rozwiązaniem, gdyż nie podrażniają delikatnej dziecięcej skóry. W razie potrzeby można też czyścić je przy pomocy wilgotnej szmatki. Moim zdaniem dużym plusem jest też fakt, że zegarki z oferty dla dzieci nie wyglądają jak typowe zabawki. Dla starszych dzieci znajdziemy modele, które nie odbiegają niczym od pięknej i eleganckiej kolekcji dla dorosłych.

Mam też fajną informację dla miłośników BMW. Fani bawarskiej motoryzacji znajdą modele, które są sygnowane znaczkiem BMW. Ta męska kolekcja bazuje na skórzanych paskach, stalowej kopercie oraz japońskim mechanizmie, który gwarantuje trwałość. Połączenie odcieni charakterystycznych dla marki motoryzacyjnej, czyli bieli, granatu oraz czerni prezentuje się naprawdę wspaniale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here