Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Całkiem niedawno w pracy miałam okazję uczestniczyć w bardzo ciekawej dyskusji dotyczącej związków. Wszystko udało się sprowadzić do krótkiego stwierdzenia, że kobiety wolą chamów. Drodzy Panowie to nie prawda, to wcale tak nie wygląda. Chcecie wiedzieć naprawdę jakich mężczyzn szukają kobiety?

Nie znoszę takiego uogólnienia. Po pierwsze dlatego, że nie każda kobieta na tego „chama” się zdecyduje, a po drugie tak naprawdę kobiety wcale nie szukają chamów. Czemu mianem chama określacie facetów, którzy potrafią o siebie zadbać, mają jakieś hobby, a do tego są „jacyś”? Kobieta wcale nie chce wiązać się z arogantem czy dupkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że te pojęcia po prostu są mylone.

Szara myszka

Niestety większość facetów w żaden sposób nie wyróżnia się z tłumu. Mam wrażenie, że do perfekcji opanowali wtapianie się w swoje otoczenie, tak aby przypadkiem nikt ich nie zauważył. Może i zasługują na miano fajnego faceta, ale tylko tym „fajnym” pozostają. Czemu? Zazwyczaj kobieta, patrząc na takiego mężczyznę, nie odczuje żadnych dodatkowych uczuć. Widzi tylko zwyczajność, a to kojarzy jej się z nudą. Ale działa to też dokładnie w drugą stronę, jeśli kobieta robi za szarą myszkę, faceci też nie zwrócą na nią uwagi. Nie wtapiaj się w tłum i nie udawaj, że nie istniejesz.

Liczymy na coś więcej

Kobieta chciałaby, aby przez całe życie towarzyszyły jej motyle w brzuchu. I teraz sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy jest to możliwe jeżeli facet ma problem, aby do kobiety podejść i zwyczajnie poprowadzić rozmowę? Jeśli w obecności kobiety potrafi rozmawiać tylko o „pogodzie”, to jak ma wyglądać ich całe wspólne życie? Mężczyzna powinien być pewny siebie do tego stopnia, aby w każdej chwili być gotowy, żeby porozmawiać nawet z najpiękniejszą kobietą. Właśnie tak, lubimy pewność siebie. Dlaczego? Wiemy, że zdecydowany facet potrafi sobie zawsze poradzić i osiągnąć coś w życiu. Kobieta szuka dla siebie swojego „jaskiniowca, który wyjdzie na polowanie i zadba o dobro rodziny”. Jeśli nawet do niej nie podejdziesz, ona po prostu nie dowie się o Twoim istnieniu.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Uroda i wygląd

Tak, spodziewam się tych opinii mówiących o tym, że jak mogę uważać, że wygląd jest ważny. Ale niech każdy zrobi rachunek sumienia i zastanowi się, czy nie ma to dla niego znaczenia. Tylko warto tu podkreślić jedną dość istotną rzecz, nie ma konkretnych kanonów piękna, a my nie szukamy modeli z telewizji. Każdy facet może wyglądać dobrze, ale musi po prostu o siebie dbać. Nawet jeśli ma przeciętną urodę to dobrze ubranie, wizyta u fryzjera, zadbanie o dłonie, zarost  oraz dobre perfumy – pomogą podkreślić największe atuty. Jeśli do tego, zamiast każdy wolny wieczór spędzać z piwem w ręku, zdecyduje się nawet na krótkie bieganie czy wykonanie kilku pompek, stanie się tym facetem, na którym każda kobieta zawiesi wzrok. Naprawdę stylowe ubranie czy dbanie o siebie nie wymaga grubego portfela, a odrobiny chęci i dobrych wyborów.

Mam nadzieję, że teraz jest już to bardziej jasne, kobiety nie szukają chamów, a po prostu mają dość nudnych, niezdecydowanych i zaniedbanych mężczyzn. To nie tak, że kobiety mają nie wiadomo jakie wymagania, po prostu chcemy faceta, który wie jak o siebie zadbać i wie, czego chce od życia. Czemu? Te cechy przeniesie na związek. Mężczyzna nie może się bać, mówić o uczuciach, musi mieć swoją pasję i musi być pewny siebie. Kobieta szuka mężczyzny z charakterem.

Z tak dobranym partnerem kobieta nie będzie bała się założyć rodziny. Budując taki związek, z przyjemnością będzie oczekiwała zaręczyn, które staną się idealnym przypieczętowaniem związku. Jeśli jednak jesteś już w takim związku, to może myślisz o zaręczynach? Pierścionki zaręczynowe z diamentem cieszą się obecnie największą popularnością. Ostatecznie jednak przed wyborem pierścionka zaręczynowego warto sprawdzić, jaki kolor biżuterii nosi przyszła panna młoda. Jubilerzy mają dostępne w swojej ofercie wiele pierścionków w różnych odcieniach. Być może uda się dobrać taki, który będzie stanowić ładne połączenie z ulubioną bransoletką, czy naszyjnikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here