W tym roku po raz pierwszy postanowiłam wziąć udział w Share Week, czyli akcji wymyślonej przez Andrzeja Tucholskiego. Pozwala ona polecać twórców, których lubimy czytać. W końcu właśnie na tym powinna polegać blogosfera. Na wzajemnym dzieleniu się fajnymi miejscami, które lubimy odwiedzać. Właśnie dzięki tej akcji co roku udawało mi się poznać nowe i fajne blogi, na które do dziś chętnie zaglądam.

Właśnie dlatego jeśli mam taką możliwość i mogę docenić moich ulubionych twórców, aby nowi czytelnicy mogli do nich zaglądać. To bardzo chętnie to zrobię. 🙂 Niestety jest tylko jeden problem. W ramach akcji mogę wskazać tylko trzech moich ulubionych twórców.

Blog Matka Też Człowiek

Choć nie jestem jeszcze mamą, to bardzo lubię zaglądać na blog Marty, gdzie mogę poznać temat macierzyństwa od nieco luźniejszej strony. Dzieli się tam sprawdzonymi poradami i pokazuje uroki macierzyństwa. Bloga Matka Też Człowiek uwielbiam za świetne i proste przepisy, które zawsze wychodzą mi bez problemu. Mam pewność, że jak ugotuję coś zgodnie z poradami Marty to będzie mi to smakować. 🙂

Blog o zdrowym stylu życia – Monika WB

Blog Moniki to niezwykle ważny dla mnie blog. To dzięki niej dowiedziałam się o tym, że istnieje coś takiego jak insulinooporność i to ona sprawia, że nie jestem w stanie osiągnąć wymarzonej sylwetki pomimo diet i sportu. Na MonikaWB dowiedziałam się też wielu ciekawych rzeczy na temat biegania. Ten blog to miejsce w sieci, które sprawiło, że pomyślałam o zmianę swojego stylu życia.

Marta z bloga Czary Marty

Czary-Marty to blog, na którym zawsze dowiem się czegoś ciekawego. Trafia na niego wiele poradników, które sprawiają, że jestem w stanie wprowadzić w życie nowe metody na gotowanie, sprzątanie lub makijaż. Blog ten pozwala mi też poznawać wiele ciekawych i nowych produktów kosmetycznych, które później mogę włączyć do swojej pielęgnacji.

Jeśli też bierzecie udział w Share Week, to koniecznie zostawcie w komentarzu linki do Waszych poleceń. Chętnie poznam nowe blogi! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here