We współczesnym świecie jako kobiety spełniamy wiele ról. Praca, dom, obowiązki – żona, matka, przyjaciółka, kumpelka, pracownica, szefowa i wiele innych. Często stawiamy swoje zdrowie, odpoczynek i komfort na drugim miejscu – dlaczego? Mamy tak wiele do zrobienia, że zapominamy dostosować plany do swoich potrzeb. 

Podejmując decyzje o tym, że stawiamy na siebie, spotykamy się z oceną społeczeństwa – egoizm. Zdrowy egoizm nikomu nie zaszkodził, a komfort i przyjemność jest ważna i daje nam poczucie spełnienia. Każda z nas zasługuje na to, by czuć się dobrze ze sobą – jednak pytanie, co to właściwie znaczy? Chodzi oczywiście o sferę psychiczną i fizyczną, jednak jedna i druga strona jest bardzo trudna do osiągnięcia – co nie znaczy, że nieosiągalna. Kiedy dotyka nas rzeczywistość, zawsze napotkamy problemy i słynne kłody pod nogami. Kiedy w naszym otoczeniu pojawiają się osoby, które wspierają nas w codziennych trudnościach, otrzymujemy wsparcie i czujemy się wysłuchane, jest nam lepiej przejść przez tę drogę.

Jakiś czas temu napisały do mnie dziewczyny z allwimin. Ta marka zdecydowanie podkreśla, że nasze kobiece potrzeby są na pierwszym miejscu – szczególnie jeżeli chodzi o nasze zdrowie.


źródło: www.allwimin.com

Produkty, które znajdziecie na www.allwimin.com są tworzone przez kobiety – to właśnie one dbają o nasze zdrowotne potrzeby. Każdy z produktów powstał na podstawie badań, rozmów z kobietami po to, by żyło nam się lepiej, bardziej komfortowo i zdrowo! W ofercie znajdziecie suplementy diety w wegańskiej wersji, majtki okresowe (na różne okresy w życiu: miesiączka, połóg, aktywność fizyczna, nietrzymanie moczu czy plamienia), lubrykant w standardzie medycznym. To co spożywamy i czego używamy pod względem zdrowia jest bardzo ważne. Warto zwracać uwagę na składy produktów, które używamy.

Są dwie nowości, które są stworzone z myślą o zdrowiu kobiet. Pierwszą z nich jest lubrykant w stardardzie medycznym. Aż 98,8% składników pochodzenia naturalnego – co więcej, jest stworzony na bazie wody, dzięki czemu się nie klei, nie pozostawia śladów, a za to nawilża idealnie. Jako wyrób klasy medycznej został przebadany klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa, dlatego ze spokojem możecie go używać wraz z prezerwatywami lub z zabawkami erotycznymi. Całkowicie bezpieczny dla zdrowia, bezzapachowy, bez silikonów, detergentów, sls-ów, PEG, parabenów i hormonów. Dzięki niemu nawilżysz błonę śluzową pochwy, chroniąc ją przed urazami, otarciami i podrażnieniami – wystarczy dosłownie jedna porcja. Opakowanie jest dyskretne, poręczne i mieści się w dłoni – spokojnie możesz postawić go na nocnej szafce, bo nie ma wielkiego napisu ‘lubrykant’. Lubrykant jest dodatkowo wzbogacony w fluo elementy, które świecą w nocy! Dzięki temu szybko go odnajdziesz. Cena lubrykantu WIMIN to 55zł za 50ml.

Kolejną nowością są majtki okresowe. Dopasowane do naszego ciała w różnych rozmiarach – od XXS do XXL, także każda z nas znajdzie coś dla siebie J. Produkcja i szycie odbywa się w Polsce, a materiały wykorzystywane do produkcji mają certyfikat OEKO-TEX. Doskonale sprawdzą się przy uprawianiu sportu, w czasie połogu lub nawet przy problemach nietrzymania moczu. Jeżeli chodzi o skład to 95% bawełna i 5% elastanu, który zapewni Ci komfort i poczucie, że Twoja skóra oddycha! Ich atutem jest wysoki stan, dzięki temu idealnie podkreślają sylwetkę. Ich głownym zadaniem jest ochrona przed przeciekaniem, dlatego posiadają 4 warstwy: 3 z nich to medyczna, naturalna fizelina, a czwarta to warstwa antyplamowa, która chroni Twoje ubrania. Możesz je nosić same lub w towarzystwie tamponów, kubeczka menstruacyjnego. Ich chłonność to 4 tampony, a same majtki można nosić do 12h, jednak to jest mocno zależne od naszego organizmu i krwawienia podczas miesiączki. Idealnie za to sprawdzają się w te lżejsze dni okresowe.

Marka WIMIN dba o kobiety – oferuje produkty, które są starannie wykonane, przebadane i dbają o komfort i przyjemność dla kobiet.

Produkty kupicie na stronie: www.allwimin.com