Pierwsze niskie temperatury, to idealny moment na małe porządki w szafie oraz zaplanowanie ewentualnych zakupów. Warto sprawdzić, czy rzeczy z poprzedniego sezonu cały czas nam pasują oraz, czy spełniają swoje założenia. To też świetny czas na wymianę akcesoriów i dodatków, które nie tylko sprawią, że będzie nam ciepło, ale też pozwolą dopasować stylizacje pod aktualne trendy.

Przyglądając się jesienno-zimowym pokazom mody znanych projektantów można stwierdzić, że w tym sezonie modne będą funkcjonalne oraz wygodne ubrania klasyczne. Na wybiegach nie zabrakło też odrobiny szaleństwa oraz powrotu do szalonych i kolorowych lat osiemdziesiątych. Projektanci w tym sezonie zdecydowanie stawiali na małą ilość wzorów. Na większości pokazów nie pojawiały się popularne wcześniej motywy związane z kwiatami, czy zwierzętami. Jesień i zima 2021 to zdecydowany ukłon w stronę geometrycznych wzorów.

Jakie ubrania będą modne w sezonie jesień-zima 2021?

Znani i lubiani projektanci stawiali przede wszystkim na pikowane płaszcze, kurtki oraz kamizelki. Podczas pokazów można było też zaobserwować kombinezony. W nowych trendach widać chęć rozbudowania górnej części tułowia poprzez stosowanie bufiastych ramion, ale też proste stylizacje wykorzystujące na przykład krótkie i dopasowanie żakiety, które pozwalają na idealne wyeksponowanie talii. Nie zabrakło też stylizacji, które idealnie wpisują się w sylwetkę typu A, która charakteryzuje się wąską górą oraz szerokim, trójkątnym dołem.

Modne kolory i dodatki na sezon jesienno-zimowy 2021

Jeśli chodzi o kolory, to w tym sezonie wciąż modne będą różne odcienie ciepłego karmelu, złota i czekolady. Z wyróżniających się kolorów projektanci mocno stawiali na odcienie czerwieni, neonowego żółtego, butelkowej zieleni, fioletu w postaci lawendy oraz odcienie fuksji. Kolory te w codziennie stylizacje najłatwiej wplatać w postaci dodatków takich jak: czapki, szaliki i rękawiczki.

Piękne akcesoria w modnych kolorach na jesień i zimę możecie znaleźć w sklepie pamami.pl. W przypadku akcesoriów warto stawiać na dobrą jakość produktów, z których będziemy mogli korzystać dłużej niż jeden sezon. Kupując ich produkty, macie pewność, że wybieracie ciepłe i przyjemne dodatki, które bardzo dobrze sprawdzą się nawet w mroźne dni.