Resibo Serum naturalnie wygładzające

Coraz częściej szukamy produktów, które dzięki dobrze dobranym produktom naturalnym pozwolą nam uzyskać jak najlepsze efekty. Na szczęście nasza świadomość wzrasta, a my coraz większą uwagę przykładamy do odpowiedniej pielęgnacji. To właśnie dzięki temu kosmetyki naturalne cały czas zyskują na popularności. Jednym z takich produktów, które mam okazję używać już od dłuższego czasu jest Resibo Serum naturalnie wygładzające. Jesteście ciekawe jak się sprawdza?

Jeśli pierwszy raz spotykacie się z marką, gorąco zachęcam do zapoznania się z jej produktami. Marka Resibo wyróżnia się na rynku, dzięki produkcji organicznych, zdrowych kosmetyków. W dodatku ich produkty otrzymują piękne, minimalistyczne opakowania, które mogą stać się bardzo ładną ozdobą na naszej toaletce. Resibo stawia na wysoką skuteczność kosmetyków. Dba jednak o to, by powstawały one w zgodzie z naturą.

Resibo Serum naturalnie wygładzające

Serum otrzymujemy zapakowane w piękną kartonową tubę z bardzo ładnymi grafikami nawiązującymi do natury. W środku znajduje się bardzo ładna szklana buteleczka z eko-nadrukiem, który idealnie współgra z opakowaniem produktu. Zawsze bałam się o rozlanie tego typu tłustych produktów, jednak tu po raz pierwszy nie musiałam się tym przejmować. Resibo zadbało o bardzo dobrą pipetkę, która sprawia, że trzeba się naprawdę postarać, aby coś poszło nie tak. Dzięki zastosowaniu pipetki dozowanie serum jest niezwykle proste. Same decydujemy o tym ile kropelek produktu chcemy nałożyć na palce.

Olejek ma delikatny ziołowo-naturalny zapach. Jego konsystencja jest bardzo  fajna, choć mocno oleista. Nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka. Zgodnie z zaleceniami producenta na twarz należy użyć tylko 4 kropelek produktu. Muszę przyznać, że ta ilość jest w pełni wystarczająca. Serum bardzo prosto się rozprowadza.

Jak Resibo serum naturalnie wygładzające się sprawdza?

I tu produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Pierwsze efekty widać tak naprawdę już po pierwszym użyciu. Skóra staje się zdecydowanie bardziej gładka i nawilżona. Serum do najtańszych produktów nie należy. Stosuję je jednak od kilku miesięcy praktycznie codziennie przed snem, a zostało mi go jeszcze dużo. To właśnie sprawia, że jego cena nie jest aż tak przerażająca. Serum niestety potrzebuję chwili, aby dobrze się wchłonąć. Przynajmniej na mojej twarzy. Jeśli zasnę zbyt szybko to część produktu ląduje na poduszce. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam jednak, że delikatne zmarszczki bardziej się wygładziły, a skóra twarzy stała się ładnie napięta. Jeśli zapomnę użyć go wieczorem, nakładam go trochę mniej przed wykonaniem makijażu. Bardzo dobrze radzi sobie z ukrywaniem suchych skórek na twarzy.

Moim zdaniem produkt ten jest warty swojej ceny. Ma przyjemną konsystencję, bardzo ładne i wygodne opakowanie oraz jest bardzo wydajny.

Resibo Serum naturalnie wygładzające możecie kupić na stronie producenta. Ciekawa jestem czy znacie już produkty tej marki? Może macie jakiegoś ulubieńca?