Wiele kobiet z utęsknieniem czeka aż partner wypowie im te dwa wspaniałe słowa „Kocham Cię”. A co jeśli Twój partner tego nie mówi, czy to na pewno znak, że nic do Ciebie nie czuje?  Więc jak sprawdzić: Czy on mnie kocha?

 

Jeśli jesteś jedną z kobiet, która nieprzerwanie zadaje sobie pytanie „Czy on mnie kocha?”, pewnie nie słyszysz od partnera zbyt często tych najpiękniejszych na świecie słów. Zadając sobie po raz kolejny to pytanie, zapominamy o tym, że z różnych powodów niektórym te słowa nie przechodzą przez gardło – w szczególności są to mężczyźni – ale czy to aby na pewno znak, że on nic do Ciebie nie czuje? Może po prostu, nie lubi cały czas opowiadać o swoich uczuciach, albo ze względu na krótki staż związku boi się ośmieszyć?

 

Największe mity o miłości

Kolorowe czasopisma podpowiadają nam, że zakochany facet zawsze wodzi za Tobą wzrokiem, nie przestaje Cię przytulać, jest straszliwie zazdrosny i pilnuje Cię na każdym kroku? Facet to nie pies, który obserwuje jak machasz mu przed nosem parówką, nie jest też swetrem, który nosisz na sobie cały dzień. Chorobliwa zazdrość w związku też nie jest zdrowa. Oczywiście może wkurzyć się, że cały wieczór poświęciłaś koledze, a nie spędziłaś go z nim oglądając mecz przed telewizorem, ale zachowania takie jak obsesyjne czytanie Twoich wiadomości, czy śledzenie Cię po mieście na pewno oznakami miłości nie są, a wskazują raczej na jego problemy psychiczne.

Kobiety mówią, mężczyźni działają

Przede wszystkim nie powinnyśmy zapominać o różnicach pomiędzy płciami. Kobiety zostały skonstruowane w taki sposób, że po prostu lubią mówić. Właśnie tak wyrażają też swoje emocje. Podczas mówienia, zapominają jednak o tym, że to właśnie odróżnia je od mężczyzn. Faceci po prostu biorą sprawy w swoje ręce i działają. Przykład? Kobieta pójdzie do fryzjera, i niezadowolona z efektów wizyty z pewnością opowie o tym wszystkim koleżankom. Facet przemilczy temat, zapiszę się do innego fryzjera na poprawkę albo zacznie inaczej czesać włosy, tak aby ukryć wpadkę. Proste? Dlaczego w takim razie większość kobiet dalej nie rozumie, że oznak miłości ze strony naszych partnerów należy szukać w działaniach a nie słowach?

Jak poznać czy on mnie kocha?

Jeśli facet Cię kocha, wyniesie za Ciebie śmieci, naprawi Ci kran, zatankuje samochód albo pójdzie na spotkanie z Twoimi znajomymi lub rodziną, mimo że mógłby w tym czasie robić coś co lubi. Pewnie nawet nie wiesz ile rzeczy za Ciebie robi, nie zwracając Ci na to uwagi. Najprawdopodobniej wyciąga Twoje włosy z odpływu w wannie, nie zwraca uwagi na wiecznie rozwalone kosmetyki w łazience, dba o to abyś nie dźwigała nic ciężkiego. Idąc do kuchni zawsze pamięta aby i Tobie nalać coś do picia, a przede wszystkim zawsze Cię obroni. Nie ma to znaczenia czy narazi się mamie, kumplowi czy obcej osobie – po prostu stanie w Twojej obronie, a o problemie porozmawia z Tobą w zaciszu domowym!

 

Teraz usiądź na spokojnie i zrób rachunek sumienia. Czy Twój facet robi te lub inne rzeczy? Jeśli tak to masz odpowiedź, na zadawanie przez Ciebie pytanie: Czy on mnie kocha? Tak, kocha Cię! A może przy okazji zauważyłaś też inne nie wspomniane przeze mnie zachowania, które o tym świadczą? Koniecznie podziel się w komentarzu!

9 KOMENTARZE

  1. W końcu jakieś ciekawe stanowisko w tej sprawie 🙂 Bałam się, że to kolejne porady typu „Bravo” 😮

  2. trochę się dziwię że dziewczyny o tym na prawdę myślą. przecież gdyby nie to że was kochamy nie bylibyśmy przy was.

  3. Jeśli ktoś musi sobie zadawać takie pytanie, to znak ze najlepiej nie jest. Ja po prostu czuję że mój narzeczony mnie kocha i nie musi mi tego mówić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here