Strona główna Lifestyle Dlaczego warto wywoływać zdjęcia? Mój fotozeszyt od Saal-Digital

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia? Mój fotozeszyt od Saal-Digital

4
Dlaczego warto wywoływać zdjęcia? Mój fotozeszyt od Saal-Digital

Dzień w dzień wykonujemy zdjęcia za pomocą naszych smartfonów. Z okazji niektórych wydarzeń sięgamy też po lustrzanki. To właśnie dzięki temu z upływem czasu możemy spokojnie przeglądać nasze wspomnienia w postaci fotografii. Niestety ze względu na postęp technologiczny, coraz mniej osób drukuje swoje zdjęcia. Dziś jednak przekonam Was, że warto!

 

Całkiem niedawno zdecydowałam się w końcu zabrać za porządki na komputerze w folderze ze zdjęciami. Zaczęłam je przeglądać i zdałam sobie sprawę, że kilku z moich ulubionych zwyczajnie brakuje. Po głębszej analizie okazało się, że część zdjęć straciłam w chwili gdy mój dysk się zepsuł, a nie miałam odpowiedniego zabezpieczenia w postaci dodatkowych miejsc przechowywania. Część zdjęć najprawdopodobniej przepadła też razem z telefonem, który został zalany przez deszcz podczas wielkiej ulewy. Dopiero w takim momencie człowiek uświadamia sobie dlaczego warto czasem zebrać się i przygotować kilka ulubionych zdjęć do druku.

fotozeszyt od Saal-Digital

Proces zamawiania

Stworzyłam nowy folder na pulpicie do którego skopiowałam wszystkie zdjęcia, które chciałam wywołać. Z tak przygotowanym zestawem 80 zdjęć weszłam na stronę Saal-Digital skąd w bardzo prosty sposób pobrałam program, który służy do projektowania albumów. Na początku wybieramy jaki produkt chcemy stworzyć. Aplikacja umożliwia tworzenie foto książek, foto albumów oraz wielu innych ciekawych produktów. Ja zdecydowałam się na foto zeszyt. Podałam rozmiar zdjęć jaki mnie interesuje oraz ich ilość. Samo przygotowanie było bardzo proste. Za pomocą jednego przeciągnięcia myszką dodawało się zdjęcie do nowej strony zeszytu. W prosty sposób można było je przyciąć, edytować albo obrócić. Gdy wszystko było gotowe uzupełniłam niezbędne dane do zamówienia i opłaciłam je.

fotozeszyt od Saal-Digital

Oczekiwanie na przesyłkę

Koszt przesyłki kurierem wynosi 20zł, a to dlatego, że paczka będzie do nas szła z zagranicy. Mój foto zeszyt przygotowywałam we wtorek w nocy, a w piątek z samego rana kurier był już pod moimi drzwiami z gotową przesyłką. Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona, a foto zeszyt dotarł w stanie idealnym.

fotozeszyt od Saal-Digital

Wykonanie

Jestem bardzo zadowolona z jakości zamówionego fotozeszytu. Aby zadbać o pierwsze zdjęcia, producent zastosował przezroczystą okładkę, która dodatkowo wzmacnia cały zeszyt. Sama jakość zdjęć będzie oczywiście zależała od tego jakie zostaną przez nas wybrane. Jednak jakość druku jest bardzo dobra, a kolory odpowiednio oddają to jak zapamiętałam te chwile. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak dobrze został wykonany fotozeszyt.

fotozeszyt od Saal-Digital

Podsumowanie

Jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia. Foto zeszyt stał się świetną pamiątką, którą mogę teraz pokazywać wszystkim znajomym. Znalazły się tam wszystkie ważne dla mnie zdjęcia. Jego jakość jest na prawdę bardzo dobra, a sama formuła pozwala na szybkie i wygodne przeglądanie zdjęć. Już wiem, że na pewno jeszcze nie raz zamówię taki zeszyt. Zdjęcia są niezwykle ważnym elementem, który pozwala na odnowienie wspomnień. Warto o nie dbać i mieć je zawsze pod ręką. Foto zeszyt od Saal-Digital mogę gorąco polecić.

A wy jak dbacie o swoje zdjęcia?

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj