Przez ostatnie 10 dni tak jak mieliście okazje zobaczyć na moim Instagramie i blogu, miałam okazję korzystać z usług cateringu dietetycznego od firmy SimpleBox na terenie Warszawy. Muszę przyznać, że ten czas minął mi bardzo szybko i smacznie, a dziś chciałabym Was zaprosić na podsumowanie dotyczące pudełeczek. 

 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z ofertą cateringu dietetycznego SimpleBox gorąco zapraszam na ich stronę internetową. Tam będziecie mogli dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie firmy oraz zasięgu dostaw. Czemu oferta firmy jest interesująca? Ponieważ niezależnie od wybranej kaloryczności za dzień diety zapłacimy jednie 39,99 zł, a w ramach zamówienia otrzymamy codziennie 5 różnych posiłków zbilansowanych pod wybraną przez nas kaloryczność.

Zamówienie SimpleBox

Złożenie zamówienia jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę SimpleBox.pl, wybrać rodzaj diety (Standard, Vege, Bez ryb), a następnie wybraną kaloryczność od 1000 do 2500 kcal.

Następnie na kalendarzu dostępnym na stronie zaznaczamy dni przez, które chcielibyśmy otrzymywać dietę. Po prawej stronie od razu zaktualizuje nam się okres diety oraz cena, którą należy za dietę zapłacić.

Po odpowiednim skonfigurowaniu diety wypełniamy niezbędne dane dotyczące dostawy. Gdy wypełnimy wszystkie niezbędne informacje do złożenia zamówienia, należy przejść do płatności, którą w prosty sposób będziemy mogli dokonać za pomocą systemu PayU.

Jak to wygląda w praktyce?

Codziennie rano pod moimi drzwiami czekały na mnie świeże i urozmaicone posiłki na cały dzień. W torbie znajduje się menu z informacją o tym co dziś będziemy jeść. Każde pudełko jest też oklejone naklejką z informacją o tym, który to posiłek.

Na te 10 dni całkowicie zapomniałam o zakupach i sprzątaniu w kuchni. Taka dieta to niesamowita wygoda i oszczędność czasu. Dzięki SimpleBox miałam okazję poznać wiele nowych smaków i zjeść posiłki, których przygotowanie zajęło by mi dobrych parę godzin dziennie. Oto mały skrót tego co mogłam spróbować przez ostatnie kilka dni:

Porcje wydają się nieduże jednak dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu powodują, że przez cały dzień nie poczujemy głodu. Dzięki temu nie sięgałam też po dodatkowe przekąski czy słodycze. Po tych 10 dniach waga pokazała mi 1,5 kg mniej.

Podsumowanie

Jeśli wiesz, że czeka Cię ciężki tydzień albo zwyczajnie nie lubisz gotować gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą cateringu dietetycznego SimpleBox. Jest to niezwykła oszczędność czasu. Zamiast robić zakupy czy sprzątać kuchnię po gotowaniu, możemy zająć się innymi przyjemniejszymi czynnościami. Dodatkowo w naszym przypadku jeśli podsumować by wszystkie zakupy spożywcze plus to co wydajemy na jedzenie na mieście w perspektywie miesiąca catering dietetyczny nie wyszedł by znacznie drożej. Ja jestem pewna, że na wszystkie trudniejsze okresy pudełka będę zamawiać.

 

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajne rozwiązanie, nigdy nie pomyślałam o tym aby zamawiać to tylko na poszczególne dni. Czasami na prawdę nie ma czasu na gotowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here