Z pewnością wiecie jak bardzo lubię testować różne kosmetyki. Wydawać by się mogło, że niewiele już może mnie zaskoczyć. Jednak całkiem niedawno przypadkowo trafiłam na markę kosmetyczną, o której do tej pory nie słyszałam. Jest to Ados Cosmetics. Produkty tej firmy zdecydowanie zachęcają do zakupu swoją niską ceną. Właśnie dlatego zdecydowałam się przetestować nowy tusz do rzęs.

Nie ma co ukrywać, w codziennym makijażu odpowiednie podkreślenie rzęs ma bardzo dużą rolę. To właśnie dzięki nim oko pięknie przyciąga uwagę. Pewnie nie raz same widziałyście tą różnicę w lustrze, gdy rzęsy przy jednym oku podkreśliłyście tuszem, a rzęsy przy drugim oku wciąż pozostawały naturalne. Na co dzień bardzo często zdarza mi się nakładać tylko puder oraz tusz. To dla mnie takie minimum w delikatnym makijażu.

Ados False Lash

Jest to mascara do rzęs, która ma za zadanie pogrubić je i wydłużyć. Producent zastosował w niej specjalną szczoteczkę, która nie skleja rzęs, pięknie je pogrubia i nadaje efekt wydłużenia. Tusz te zalecany jest dla osób, które mają rzęsy bardzo krótkie lub cienkie. Jego odpowiednio skomponowane składniki umożliwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, a właściwości pielęgnacyjne zapewniają zdrowy wygląd rzęs.

Tusz ten dostaje ode mnie duży plus za niską cenę. Możecie kupić go za jedyne 9zł. Ma też bardzo wygodną szczoteczkę, która ułatwia jego aplikowanie. Spokojnie mogę potwierdzić, że po jego zastosowaniu rzęsy są ładnie pogrubione i wydłużone. Lubię go też za to, że przy ewentualnym nakładaniu drugiej warstwy, aby jeszcze lepiej podkreślić oko, szczoteczka pięknie rozdziela rzęsy.

Podsumowując

Jeśli szukacie tuszu, który ma bardzo ładny intensywnie czarny kolor, a przy okazji jego cena jest bardzo niska to zdecydowanie powinnyście zastanowić się nad zakupem mascary Ados False Lash. Po jego zastosowaniu będziecie cieszyć się pięknie podkreślonymi, dobrze rozdzielonymi rzęsami.

Jestem bardzo ciekawa czy znałyście już wcześniej markę Ados Cosmetics? Może macie jakiś ulubieńców wśród jej produktów?

19 KOMENTARZE

  1. 9 zl to faktycznie nie jest duzo. Byleby sie nie osypywal i nue sklejal. Ja czesto siegam tylko po tusz chociazby i wazme jest fla mnie, aby byl bardzo dobry efekt.

  2. Mam iny tej marki i serca mojego nie podbił. Niestety nie podoba mi się efekt na rzęsach po jego zastosowaniu.

  3. Nie zawsze cena idzie w parze z jakości. Ja mam swojego ulubieńca, jeżeli chodzi o tusz do rzęs i wierna mu jestem od lat 🙂

  4. Kosmetyków tej marki nie znam, ale kojarzę ją z innych blogów. Dobry tusz to coś co ciągle szukam. Jestem ciekawa czy poradziłby sobie z moimi rzęsami 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here