Home Kosmetyki Soraya #foodie melon

Soraya #foodie melon

1
6

Ilość dostępnych w sklepach kosmetyków do pielęgnacji ciała potrafi przywrócić o zawrót głowy. Wchodząc do drogerii zawsze miałam problem z wybraniem produktów, które mogłyby spełnić moje wymagania: dobre działanie, przyjemna kosmetyczna i cudowny zapach. Okazuje się jednak, że marka Soraya znalazła na to sposób. Stworzyła serię kosmetyków #foodie, na które składają się aż 3 linie zapachowe: melon, jagoda oraz miód manuka.


Dziś przyjrzymy się linii MELON. Melon to słodki, soczysty owoc, który w ponad 90% składa się z wody. Od lat znany jest w kosmetyce ze swoich właściwości nawilżających. Zawarte w nim higroskopijne węglowodany adsorbują wodę oraz zapobiegają jej utracie z głębokich warstw skóry. Kosmetyki z naturalnym ekstraktem z melona zmiękczają i wygładzają naskórek oraz uzupełniają jej naturalne nawilżenie.

SORAYA #foodie MELON SUPERNAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA

To pachnące orzeźwienie, które doskonale nawilża skórę dzięki czemu staje się ona miękka i wypielęgnowana. Zawiera naturalny ekstrakt z melona.

SORAYA #foodie MELON SUPERNAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA

Zawiera naturalny ekstrakt z melona. Super nawilża skórę dzięki czemu staje się ona wypielęgnowana i miękka w dotyku. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formuła sprawia, że codzienna pielęgnacja to sama przyjemność!

Sorbet ma wyjątkowo ciekawą konsystencję. Trochę zbliżoną do galaretki, która jeszcze się nie zsiadła. Bardzo łatwo się go aplikuje, a mus szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Jego zapach jest delikatnie pobudzający, ale i bardzo przyjemny.

SORAYA #foodie MELON SUPERNAWILŻAJĄCY MUS DO RĄK

To pyszny deser dla dłoni. Mus doskonale nawilża, nadaje gładkość i fenomenalnie pachnie. Zawiera naturalny ekstrakt z melona.

SORAYA #foodie MELON ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO STÓP

Zawiera naturalny ekstrakt z melona. Doskonale nawilża i zmiękcza skórę. Stopy będą gładkie, wypielęgnowane i odświeżone melonową mocą!

SORAYA #foodie MELON SUPERNAWILŻAJĄCA MASECZKA DO TWARZY

Natychmiastowo nawilża skórę, dzięki czemu jest ona gładka i promienna. Zawiera naturalny ekstrakt z melona i cudowny orzeźwiający zapach.

Już po pierwszym użyciu maseczki widać olbrzymią różnicę w stanie skóry. Jest ona pięknie nawilżona, gładka i promienna. W dodatku ten piękny zapach, który towarzyszy nam podczas jej aplikowania.

Jeśli lubicie owocowe zapachy i produkty, które dobrze działają polecam Wam kosmetyki z linii Soraya #foodie Melon. 🙂

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here