Strona główna News Zadbaj o swoje zdrowie w otoczeniu natury – Sanatorium Grębiszew

Zadbaj o swoje zdrowie w otoczeniu natury – Sanatorium Grębiszew

12
Zadbaj o swoje zdrowie w otoczeniu natury – Sanatorium Grębiszew

Odpocznij od miejskiego zgiełku i przyjedź do Centrum Rehabilitacyjno Medycznego Wellness. Na Mazowszu stworzyliśmy miejsce, w którym regeneruje się nie tylko ciało. Rehabilitacja pomoże Ci stanąć na nogi, a wyciszenie na łonie natury pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Z naszą pomocą odzyskasz zdrowie i siły witalne. Rehabilitacja medyczna i mazowieckie jeziora oraz lasy niejednemu z naszych rehabilitantów przywróciły energię  do działania. Daj sobie czas na odpoczynek i relaks niedaleko Mińska Mazowieckiego.

Turnus rehabilitacyjny na terenie hotelu Ekwos w Grębiszewie to osiem niezwykłych dni, podczas których zespół naszych specjalistów zatroszczy się Twoją sprawność fizyczną i psychiczną. Będąc pod stałą opieką medyczną, przejdziesz przez 25 zabiegów, które zniwelują dolegliwości i usuną zmęczenie. Każdego dnia czeka Cię masaż leczniczy, fizjoterapia, ćwiczenia grupowe oraz zabiegi z fizjoterapii. Gwarantujemy, że takich masaży, jak nasze masaże mazowieckie jeszcze nigdy nie wykonywałeś. Tutaj zrelaksujesz się i zapomnisz o zmartwieniach. Wrócisz do formy fizycznej i psychicznej w zaledwie osiem dni. Przekonaj się ile dobrego można zdziałać w takim okresie czasu dla ciała i ducha.

Centrum rehabilitacyjne, którym jest Sanatorium Grębiszew oferuje profesjonalne i kompleksowe podejście wobec każdego ze swoich pacjentów. To wyróżnia je na tle innych, polskich sanatoriów. Dzięki temu od lat świadczone na wysokim poziomie usługi spotykają się z pozytywnym opiniami rehabilitantów i ich rodzin. Tutaj wraca nie tylko zdrowie, tu powraca życie!

Wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów fizjoterapia, mazowieckie krajobrazy, bliski kontakt z przyrodą i szansa na nawiązanie nowych znajomości czeka na Ciebie w Centrum Rehabilitacyjnym w Grębiszewie. Nie zwlekaj tak długo, aż ostatnie miejsca na najbliższy  turnus rehabilitacyjny zostaną wykupione. Jeszcze dziś zadbaj o siebie i zarezerwuj jedno z nich. Zdrowie masz tylko jedno i warto się o nie zatroszczyć. Dołącz do grona rehabilitantów, którzy opuścili Centrum Rehabilitacyjne chwaląc się znaczną poprawą zdrowia, kondycji i samopoczucia. Sprawdź naszą letnią ofertę. Znajdź najlepszy dla Ciebie turnus rehabilitacyjny i przyjeżdżaj.

12 KOMENTARZE

  1. Oj pojechałabym… Z miłą chęcią. Nawet mi lekarze po operacji kręgosłupa polecali. Mój wzrost – wysoki daję się we znaki, kręgosłup nie jest pierwszej nowości, kolana roztrzaskane przez grę w kosza.. Mazowsze czekaj – przybyłabym bez namawiania.

  2. sama bym się chętnie wybrała na takie coś, może bym trochę odpoczęła a i zdrowie by się poprawiło. no niestety, nie miałabym co z córka zrobić a i obecnie w ciąży jestem. ale dla osób starszych super opcja.

  3. Wiele razy byłam w sanatorium i miałam okazję odpocząć i poprawić swoje zdrowie. Dobrze, że takich ośrodków powstaje coraz więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj