Home News Fotoksiążka od Saal Digital – Recenzja

Fotoksiążka od Saal Digital – Recenzja

1
8
Fotozeszyt od Saal Digital

Jakiś czas temu wspominałam Wam o tym, że przypadkowo straciłam kilka cennych dla mnie zdjęć. W związku z tym zdecydowałam się na to aby najlepsze zdjęcia na pamiątkę zawsze wywoływać. W pierwszej kolejności zdecydowałam się na fotozeszyt od Saal-Digital z którego jestem bardzo zadowolona. Teraz moją kolekcję dodatkowo uzupełniła fotoksiążka tej samej firmy. 

 

Zdjęcia to bardzo cenna pamiątka, która po latach pozwala nam wrócić do naszych ulubionych chwil. Dlatego właśnie warto o nie zadbać i zabezpieczyć nie tylko w wersji cyfrowej ale i papierowej. Dziś opowiem Wam o tym w jaki sposób należy złożyć zamówienie w sklepie Saal-Digital oraz jak wygląda jego późniejsze procesowanie.

Składanie zamówienia

Rozpoczynając pracę nad fotoksiążką warto wybrać wszystkie zdjęcia, które chcemy w niej umieścić i skopiować do jednego folderu. Wchodzimy na stronę Saal-Digital.pl i za pomocą jednego kliknięcia pobieramy program dostępny na stronie. Następnie należy go otworzyć i wybrać produkt, którym jesteśmy zainteresowani. To też odpowiednie miejsce aby zaznaczyć jakiej wielkości chcemy przygotować książkę oraz podjąć decyzję w sprawie kilku innych parametrów. Na dole aplikacji pojawi nam się koszt jej przygotowania.

Jeśli zależy nam na możliwie najłatwiejszym przygotowaniu fotoksiążki wystarczy, że zdecydujemy się na jeden z proponowanych szablonów, który uzupełnimy o nasze zdjęcia. Jeśli zależy nam na innym układzie zdjęć możemy skorzystać z opcji ponownego losowania miejsc lub zmiany układu strony. Warto na koniec upewnić się, że wszystkie zdjęcia są prawidłowo kadrowane i ewentualnie nanieść ostatnie poprawki.

Dostawa

Po zatwierdzeniu projektu należy podać wszystkie dane niezbędne do wysyłki. Do ceny fotoksiążki doliczy się kwota 20zł za przesyłkę kurierską. W tym miejscu wspomnę Wam, że produkty od Saal-Digital dostarczane będą do nas zza granicy. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia na mail otrzymamy link, który pozwoli nam na śledzenie postępów naszego zamówienia. Musze jednak przyznać, że wykonanie i przesyłka są niezwykle szybkie bo od przesłania projektu do otrzymania fotoksiążki minęły dosłownie 2 dni. Jeśli chodzi o zabezpieczenie to moja fotoksiążka została umieszczona w mocnej tekturze i folii.

Fotoksiążka

Wykonanie fotoksiążki jest bardzo dobre. Okładka jest twarda, strony nie są powyginane, a nadrukowane na nie zdjęcia wyglądają świetnie. Największym plusem tej fotoksiążki jest jej budowa, ponieważ niezależnie od tego na której stronie będziemy chcieli ją otworzyć, zawsze strony ułożą się na płasko. Cieszę się bo produkt, który otrzymałam jest bardzo wysokiej jakości.

Podsumowanie

Jestem absolutnie zachwycona fotoksiążką, która do mnie dotarła. W dodatku, każdy komu ją pokazuje reaguje bardzo podobnie. Zdjęcia są ostre, kolorowe i idealnie rozmieszczone na stronach. Uważam, że to  świetna pamiątka, którą w bardzo prosty sposób można sobie zamówić. Program do przygotowania książki jest bardzo intuicyjny, a towar trafia do nas na prawdę ekspresowo. Miałam już okazję widzieć inne tego typu produkty, ale te od Saal-Digital z całego serca polecam!

1 COMMENT

  1. Taka fotoksiążka to całkowicie genialny pomysł! Mam dużo zdjęć swoich zwierzaków, więc też coś takiego na pamiątkę zrobię.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here