Nie raz na moim blogu wspominałam Wam o tym jak bardzo ważne są dla mnie zdjęcia. Wykonujemy je nie tylko na co dzień ale i w najważniejszych chwilach naszego życia. Stają się świetną pamiątką, która pozwala nam wspominać najpiękniejsze momenty. Co najważniejsze teraz na wyciągnięcie ręki możemy otrzymać foto-produkty, które będą nam towarzyszyć każdego dnia.

 Fotoprezenty na święta

Zbliżają się święta, a przedświąteczny szał zakupowy trwa. Galerie handlowe wypełnione są dekoracjami świątecznymi i zachęcają do dokonania zakupów. W sklepach jest teraz tyle osób, że ciężko na spokojnie zastanowić się nad prezentami. Właśnie dlatego w tym roku zdecydowałam się na zrobienie wszystkich zakupów w internecie. Tak właśnie trafiłam na ofertę sklepu foto4u.pl i zdecydowałam podzielić się z Wami pomysłami na fotoprezenty. Sklep przygotował teraz specjalne rabaty z okazji zbliżających się świąt z których warto skorzystać. Moim zdaniem wszystkie fotoprodukty są cudowne, ale dziś chciałabym się skupić na dwóch najciekawszych pomysłach.

Fotokalendarz na święta

Mogłoby się wydawać, że w dobie otaczającej nas elektroniki zwykłe kalendarze odchodzą w niepamięć. Całkowicie się jednak z tym nie zgodzę i przy każdej okazji będę podkreślać zalety zwykłego papierowego kalendarza, który możemy zawiesić w domu i na nim notować. W dodatku gdy znajdą się na nim nasze zdjęcia stanie się dodatkową ozdobą i świetną okazją do wspominania najfajniejszych chwil. Kalendarze są dostępne w bardzo dużej ilości konfiguracji, aby wybrać coś dla siebie wystarczy wejść na stronę foto4u.pl/kalendarze.

Fotoobraz na święta

To kolejny wspaniały produkt, który może stać się świetną ozdobą do domu. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcie i zamówić wydruk fotoobrazu na płótnie w wybranym rozmiarze. O wiele przyjemniej będzie patrzyło się na uchwyconą przez nas chwilę niż gotowy obraz przygotowany przez obcego artystę. Fotoobrazy dostępne są w różnych kształtach oraz wielkości, możemy je dowolnie skonfigurować. Wystarczy wejść na stronę foto4u.pl/fotoobrazy.

Podsumowanie

Fotoprezenty nadają się dla każdego! Babcia ucieszy się z kalendarza wykonanego ze zdjęć wnuków, a rodzice z fotoobrazu ze wspólnych zdjęć. Dla chłopaka możemy przygotować fotoobraz ze zdjęciem jego samochodu, a dla dziewczyny z wybranym ważnym dla niej zdjęciem. W tym przypadku ogranicza Was tylko wyobraźnia. Decydując się na taki prezent mamy pewność, że przez cały rok osoba obdarowana będzie na niego patrzeć i o nas pamiętać.

Ja już przygotowuję zdjęcia do zamówienia!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here