prezent dla babci i dziadka

Styczeń to miesiąc, w którym wyjątkowe dla nas osoby obchodzą swoje święto. Dzień babci obchodzimy 21 stycznia, a dzień później, czyli 22 stycznia dzień dziadka. Co roku te dni to świetna okazji do tego, aby podziękować im za cały okres wczesnego dzieciństwa i całą opiekę, którą nas obdarzyli. Dlatego warto wybrać odpowiedni prezent dla babci i dziadka. 

Sporą część moich wspomnień z dzieciństwa stanowią właśnie chwile spędzone z dziadkami. Warto przypomnieć im o tym i podzielić się z nimi swoimi wspomnieniami. Można to zrobić właśnie przez wybór odpowiednich prezentów.

prezent dla babci i dziadka

Fotoksiążka

Najłatwiejszą metodą na odtworzenie wszystkich wspomnień są wykonywane zdjęcia. Na pewno masz ich wiele w swojej kolekcji. Na ich podstawie możesz przygotować prezent, który będzie cieszył babcie i dziadka przez lata. To dobry moment, aby przejrzeć całą kolekcję i wybrać te najlepsze. Na ich podstawie powstanie fotoksiążka. Możecie skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć projekt od zera. Moim zdaniem to idealny prezent dla babci i dziadka. Dobrze przygotowana fotoksiążka będzie ich cieszyć przez długi czas, a w wolnych chwilach będą mogli do niej powracać. Warto dbać o nasze wspomnienia i dzielić się nimi z innymi.

prezent dla babci i dziadka

Kwiaty dla babci

Wiem, że kwiaty na prezent to klasyk, ale może zamiast po raz kolejny sięgać po te cięte z kwiaciarni lepiej byłoby kupić coś ładnego w doniczce? Dzięki temu babcia będzie mogła go pielęgnować przez długi czas, a kwiatek będzie jej o nas za każdym razem przypominał. Nawet własnoręcznie przygotowany las w słoiku może okazać się świetnym dodatkiem do prezentu.

Własnoręcznie upieczone ciasto dla dziadka

Sprawdzi się znacznie lepiej niż kupione w sklepie czekoladki. W ten sposób możesz wybrać ulubiony smak dziadka lub taki, który pomoże Ci pobudzić wspomnienia z dobrych chwil. Przygotowanie ciasta nie jest trudne, a może okazać się bardzo trafionym dodatkiem do prezentu.

 

Co myślicie o takich prezentach od serca? Jeśli macie inne ciekawe i sprawdzone propozycje koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu!

3 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam zdjęcia i mam ich bardzo dużo. Muszę je przeszukać i zobaczyć czy znajdę takie, które mogą coś znaczyć dla babci i dziadka. Jeśli tak to jest to świetny pomysł na prezent 🙂

  2. Świetne propozycje, ale myślę że ciekawym i zarazem praktycznym prezentem były były by bluzy z fajnie wyhaftowanym napisem lub rysunkiem ;). Takie rzeczy na prawdę nie kosztują dużo, a co ważne zawsze to jakiś inny pomysł na prezent ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here