Recenzja kremu arganowego - L'argane

Od pewnego czasu w moim domu półki z kosmetykami opanowały produkty naturalne, ponieważ pozwalają na uzyskanie długotrwałych efektów jednocześnie nie dostarczając do organizmu niezdrowej chemii. Ostatnio opisywałam Wam sól do kąpieli oraz zestaw kosmetyków Vinoterapia. Do tego grona dołączył kolejny produkt. To L’argane – krem arganowy z aloesem.

Jest to balsam do ciała i twarzy, którego skład został oparty na oleju arganowym i aloesie. Zgodnie z opisem producenta, po jego zastosowaniu skóra staje się miękka i nawilżona. Zapewnia on ochronę przed wolnymi rodnikami i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki przeciwutleniaczowi zawartemu w witaminie E, obecnego w oleju arganowym. Poniżej przedstawiam Wam właściwości kosmetyczne głównych składników kremu.

Właściwości kosmetyczne oleju arganowego

Recenzja kremu arganowego - L'argane

Olej arganowy posiada właściwości nawilżające, ujędrniające oraz ochronne. Jest też odpowiedzialny za spowolnienie procesu starzenia się skóry, a zawarte w nim sterole powodują regenerację naskórka. Dzięki temu świetnie sprawdza się w walce z bliznami i przebarwieniami.

Właściwości kosmetyczne aloesu

Recenzja kremu arganowego - L'argane

Aloes posiada właściwości ujędrniające i poprawiające elastyczność skóry. Zawiera on potrzebne dla dojrzałej skóry witaminy: A odpowiedzialną za rogowacenie naskórka i zwiększenie produkcji kolagenu, C dzięki której ścianki naczyń włosowatych stają się bardziej elastyczne oraz E, które nawilżają skórę, natłuszczają ją oraz wygładzają.

Działanie L’argane

Krem stosuję tylko na czystą skórę. Czasami raz dziennie, a w inne dni nawet kilka razy. Od kiedy go stosuję moja skóra wygląda na odżywioną i jest dobrze nawilżona. Widzę, że krem pozytywnie wpływa na jej regeneracje, czyli walkę z przebarwieniami na skórze oraz skutecznie pomógł mi z przesuszonymi miejscami.

Recenzja kremu arganowego - L'argane

Krem jest bardzo wydajny, a wybrane przeze mnie opakowanie o pojemności 100 ml kosztuje tylko 65,00 zł. Mogłoby się wydawać, że cena ta nie jest niska, zapewniam jednak, że za naturalny skład oraz działanie tego kosmetyku warto zapłacić. Jeśli krem Wam się spodoba, jest on też dostępny w większym opakowaniu 200ml w cenie 120,01 zł.

Krem Arganowy dostępny jest w sklepie lanzaloe.com.pl.

1 KOMENTARZ

  1. Zgadzam się w pełni z tym, że za dobry kosmetyk warto zapłacić. Ja mam trochę problem z nawilżeniem i przebarwieniami więc będę o nim pamiętać jak zużyje obecne kosmetyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here