Home News Jak ochronić włosy przed słońcem?

Jak ochronić włosy przed słońcem?

20
21
Jak ochronić włosy przed słońcem

Włosy każdego dnia i w każdym momencie narażone są na uszkodzenia, dlatego nie można zapomnieć o ich właściwej ochronie. Pielęgnacja włosów uszkodzonych przez słońce, naprawa zniszczeń oraz zabezpieczenie ich przed przesuszaniem dziś są możliwe dzięki innowacyjnym kosmetykom do pielęgnacji włosów od Garnier. Poznaj szampony, maseczki i odżywki, które przywrócą blask i nawilżenie twoim włosom.

Zadbaj o dobrą kondycję swoich włosów z kosmetykami do włosów zniszczonych od Garnier

Słońce oraz promienie UV potrafią w dużej mierze osłabić nawet najlepiej wypielęgnowane włosy. Częste przebywanie na słońcu powoduje, że włosy płowieją, ich kolor staje się jaśniejszy, ulegają przesuszeniu i odwodnieniu  i z czasem widać to wyraźnie w postaci suchych, rozdwojonych końcówek. Naprawa zniszczeń, które mogą wystąpić bardzo szybko, dziś jest możliwa dzięki innowacyjnych, ochronnym kosmetykom do włosów wymagających szczególnej pielęgnacji, które proponuje marka Garnier.

Naprawa zniszczeń z ulepszoną formułą szamponu Fructis Goodbye Damage

Zniszczone włosy, osłabione przez działanie niebezpiecznych promieni UV? Uzupełnienie zewnętrznych ubytków oraz regeneracja jest możliwa dzięki innowacyjnej, specjalnie ulepszonej formule szamponu wzmacniającego Garnier Fructis Goodbye Damage. Dzięki niemu naprawa zniszczeń spowodowanych również niewłaściwą pielęgnacją, zbyt agresywnym szczotkowaniem, ciasnym upinaniem, koloryzacją, zabiegami fryzjerskimi przy użyciu przyrządów oddziałujących wysoką temperaturą możliwa jest już po pierwszym zastosowaniu szamponu. Naprawa zniszczeń z nowoczesną formułą Goodbye Damage ulepszoną o keraphyllem i olejek z owoców amli przebiega kilkuetapowo – innowacyjna formuła naprawia zniszczone kosmyki, uzupełnia ubytki oraz uszczelnia włos na zewnątrz, chroniąc go na przyszłość przed nieprzyjemnymi i niebezpiecznymi dla niego czynnikami. Naprawa zniszczeń ze wzmacniającym szamponem Fructis Goodbye Damage to również widoczna poprawa kondycji włosów, które zyskują miękkość i blask, stają się łatwiejsze w rozczesywaniu i pielęgnacji.

Szybka naprawa zniszczeń z innowacyjną maską wzmacniającą

Szkodliwe, intensywnie działające promienie UV niszczą wiązania białkowe i aminokwasy, które znajdują się w strukturze włosa. Uszkadzają także warstwę korową włosów oraz mają negatywny wpływ na znajdujące się w skórze naczynia krwionośne odpowiedzialne za odżywianie włosów. W przypadku negatywnych skutków nadmiernego przebywania na słońcu ukojenie przynieść może naprawa zniszczeń z maską wzmacniającą Fructis Goodbye Damage działającą już po pierwszej aplikacji dzięki wygładzeniu włókien włosów. Naprawa zniszczeń powierzchni włosa powstających przez cały rok ma miejsce już po trzech użyciach maski. Tak szybkie działanie jest możliwe dzięki formule wzbogaconej o ekstrakt z olejku z owoców amli oraz keraphyll. Dodatkowo nowa formuła, której głównym zadaniem jest naprawa zniszczeń, łączy w sobie białka z cytryny, witaminę B3, ekstrakty z owoców i roślin. To połączenie przywraca włosom zdrowy blask, odpowiednie nawilżenie i piękny wygląd.

Naprawa zniszczeń z odżywką wzmacniającą przywróci blask zniszczonym włosom

Skutecznie działająca odżywka wzmacniająca Fructis Goodbye Damage już po pierwszych aplikacjach połączonych ze stosowaniem szamponu wzmacniającego z tej samej serii jest w stanie naprawić uszkodzenia powierzchni włosa wywołane szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Szybka i skuteczna naprawa zniszczeń to wynik zastosowania specjalnej formuły wzbogaconej ekstraktem z olejku z owoców amli, które uważane są za jedne z najpotężniejszych naturalnych substancji bogatych w witaminy A i E, garbniki i flawonoidy, które mają działanie silnie odżywcze i regenerujące. Natomiast szybka i widoczna po pierwszym tygodniu naprawa zniszczeń w postaci rozdwojonych końcówek będzie możliwa dzięki użyciu opatrunku na rozdwojone końcówki Garnier Fructis Goodbye Damage.

20 COMMENTS

  1. szczerze mówiąc już dawno nie miałam kosmetyków Fructis bardzo dobrze wspominam ich zapachy, zawsze były bardzo soczyste i przyjemne, chętnie poznam serię Goodbye Damage ponieważ niestety mam zniszczone włosy

  2. Kiedyś lubiłam produkty Fructis – dawno nie kupowałam, ale zastanawiam się nad powrotem do nich. Moje włosy je lubiły.

  3. Pamiętam, że kiedyś produkty Fructis gościły w moim domu bardzo często, niestety zachciało mi się zmiany i żałuję tej decyzji. Czas powrócić do starych przyzwyczajeń 🙂

  4. Ja niestety kosmetyków do włosów z Garnier nie kupuje. Miałam szampon Fructis, ale się nie spisal, golnie odżywki, szampony tej firmy złe na moje włosy wpływają, dostaje mega łupieżu. Nie pytaj, dlaczego, nie mam pojęcia. Omijam je.

  5. Kiedyś używałam Garnier Fructis i na tamten moment całkiem nieźle się u mnie sprawdził. Teraz moje włosy są kapryśne i nie wszystko im pasuje;/

  6. Ja Fructis zawsze bardzo lubilam i przez kilka lat kupiwalam tylko kosmetyki do wlosow tej marki. Teraz zaczelam probowac nowisci, ale zawsze z checia wracam do Fructis.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here