Z pewnością u każdego w domu znajdują się takie płaskie powierzchnie, które wyjątkowo narażone są na zabrudzenia. Niestety utrzymanie ich w czystości do najłatwiejszych nie należy. Dlatego też bardzo długo przeglądałam ofertę środków dostępnych na rynku, które mogłyby sprawić, że sprzątanie stanie się łatwiejsze. W końcu znalazłam produkty, które dodatkowo są wegańskie i ekologiczne.

W ten sposób trafiłam na firmę OnlyEco, która tworzy i oferuje polska firma: Laboratorium Naturella. Firma prowadzi działalność badawczo-rozwojową, aby czerpać unikalne właściwości z natury. Firma skupia się na opracowywaniu metod pozyskania nowych surowców oraz zastosowaniu ich w recepturach produktów. Firma za cel swojej działalności stawia sobie uzyskanie ekologicznych składników, które nie szkodzą środowisku. Receptury ich produktów zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego oraz są biodegradowalne.

Only Eco – Płyn do mycia łazienek

Kto tak jak ja nie przepada za sprzątaniem łazienki? W okolicach wanny oraz prysznica odkładają się zacieki po mydle oraz innych kosmetycznych produktach. Przez co domycie kafelków w tej okolicy staje się na prawdę trudne. Okazuje się jednak, że wegański płyn do mycia łazienekod Only Eco świetnie sobie z nimi radzi. Buteleczka wyposażona została w wygodny atomizer z możliwością zamknięcia.

Dozownik podaje płyn w formie gęstej piany, którą pozostawiamy na zabrudzonej powierzchni na kilka minut, a następnie za pomocą ściereczki przecieramy. Płyn świetnie bardzo sobie z rozpuszczaniem wszystkich zabrudzeń, a czyszczone powierzchnie pozostają błyszczące.

Only Eco – Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń

Jest jedno takie miejsce w mojej kuchni, którego nie znoszę czyścić. Jest to piekarnik. Mimo korzystania z blach do pieczenia, które mogę myć w zmywarce, niestety piekarnik mocno się brudzi. Dlatego, gdy zaczynałam testy płynu do czyszczenia trudnych zabrudzeń od razu z decydowałam się „wrzucić go na głęboką wodę”. Okazało się, że płyn bardzo dobrze sobie z tym poradził. Sprawdza się też przy usuwaniu plam z tapicerki, dywanów, czy tekstyliów. Naprawdę warto go przetestować.

Znacie te lub inne produkty marki Only Eco?

3 KOMENTARZE

  1. Mam Kilka produktów z tej firmy I przyznam Ci się że odkąd je stosuje to zapomniałam już o typowych chemicznych środkach. Zdecydowanie stawiam na nature

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here