Home News Prezent na Walentynki dla niego

Prezent na Walentynki dla niego

2
12

Walentynki już niedługo, dlatego też warto już teraz pomyśleć o zakupie idealnego prezentu dla ukochanego. Z okazji święta zakochanych fajnie byłoby przygotować wyjątkowy prezent, który może sprawić drugiej osobie naprawdę dużo radości. Jeśli jednak mój pomysł na prezent się Wam spodoba, a nie obchodzicie święta zakochanych, nic straconego. Taki prezent możesz podarować partnerowi nawet bez okazji.

Ostatnio w większym gronie znajomych postanowiłam zapytać Panów co chcieli by dostać od swoich partnerek. I choć kilkukrotnie pojawiły się odpowiedzi typu, perfumy lub fajne skarpetki to większość Panów stwierdziła, że wolałaby otrzymać prezent bardziej nietypowy. Dlatego też pomyślałam o tym, aby wykonać fotoksiążkę. Ale nie taką zwyczajną. Większość osób mogłoby pomyśleć, że z okazji walentynek powinny w niej znaleźć się zdjęcia, które uwieczniają historię danego związku. Jednak to bardzo oklepany pomysł na prezent. Taki rodzaj fotoksiążek każda para może przecież drukować na bieżąco. Dlatego też z okazji Walentynek można przygotować ją w mniej typowej formie.

Prezent na Walentynki

Jestem przekonana, że Twój partner z pewnością posiada jakieś hobby. Myślę, że doskonale wiesz co Twój mężczyzna lubi robić najbardziej. Mogą to być treningi, zawody sportowe, albo zajęcia związane z ukochanym autem. Wybrałaś jedną tematykę? Świetnie! W takim razie teraz pomyśl o tym, jak w fajny sposób zmienić to hobby w opowieść w postaci fotoksiążki. Przejrzyj wszystkie zdjęcia i wybierz te, które z pewnością sprawią, że Twój facet się uśmiechnie. Jeśli od trenuje bieganie i startuje w zawodach, przygotuj dla niego fotoksiążkę, która udokumentuje jego postępy. Możesz też zdecydować się na stworzenie fotoksiążki, w kutej znajdą się ulubione zdjęcia samochodów Twojego partnera. Taki rodzaj prezentu z pewnością stanie się świetną pamiątką, która sprawi, że na twarzy partnera pojawi się uśmiech.

Najpiękniejsze fotoksiążki możecie zamówić na stronie fotojoker.pl.

Gadżety ze zdjęciami

Jeśli jednak nie masz pomysłu w jaki sposób mogłabyś wykonać fotoksiążkę, możesz postawić na coś znacznie prostszego. W ofercie sklepu fotojoker.pl znajdziecie pomysły na wiele różnych gadżetów, na których możecie umieścić ulubione zdjęcie. W ten oto sposób będziesz mogła obdarować Twojego partnera prezentem w postaci poduszki lub kubka z wybranym zdjęciem. W ofercie znajdziecie też kalendarze, puzzle i wiele innych ciekawych produktów.

Fotoprezenty to naprawdę świetny pomysł na miły upominek. 😊

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here